Сторінками минулого

Сторінками минулого

75 років тому
Екскурсії по визначних місцях 
Влітку обласний палац піонерів організовує багато екскурсій і походів школярів із метою вивчення визначних місць свого міста й області.
На стадіоні і на водній станції будуть проводитися масові змагання школярів з плавання, здача норм на значок БГПО, змагання авіамоделістів та гімнастичних груп.
Новий курорт
На березі Дністровського лиману (м. Кишинів) відкрився курорт «Сергіївка». Він розташований в мальовничій місцевості серед фруктових садів і виноградників. В курортному парку відкрита грязелікарня.
(«Радянська Волинь», 1941 р.)

55 років тому
Найвища в світі
В Західній Грузії, на річці Інгур, почалося будівництво найбільшої в республіці гідроелектростанції потужністю в 1мільйон 630 тисяч кіловат. Найвища в світі 300-метрова арочна гребля цієї станції перекриє ріку при виході з вузького каньйону і створить водоймище 35-кілометрової довжини. Води Інгурі по напірному тунелю довжиною в 17 км будуть підведені до генераторного будинку.
(«Вільний шлях», 1961 р.)

15 років тому
Голову облради запросили у Севастополь
Голову обласної ради Василя Дмитрука запрошено на святкування Дня Військово-Морських сил України. У листі заступника міністра оборони, командувача Військо-Морських сил, адмірала Михайла Єжеля зазначено, що урочистості відбудуться з 31 липня по 2 серпня у Севастополі.
(«Досвітня зоря», 2001 р.) 
На фото: останнє святкування Дня ВМСУ у Севастополі 2013-го, яке, до речі, відбулося спільно із ВМС Росії і куди прибув, окрім Президента України Віктора Януковича, Президент Росії Володимир Путін. 

5 років тому
Мільйон на школу
Приємний сюрприз для волинян підготував уряд України: з Державного бюджету виділили мільйон гривень на реконструкцію школи. Відповідне розпорядження Кабміну вже надійшло на виконання в облдержадміністрацію. А пощастило цього разу одному з найбільших освітніх закладів Ковельщини – ЗОШ І-ІІІ ступеня смт Голоби, де навчається 670 учнів. 
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області
підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%