ПЕТРО ПИЛИПЮК: «Ми не даремно вибрали драгонбот»

ПЕТРО ПИЛИПЮК: «Ми не даремно вибрали драгонбот»

«ВГ» скористалася нагодою на кілька хвилин відірвати командира модернівського човна Петра Пилипюка, генерального директора компанії, від  захоплюючого процесу вболівання «за своїх». Доки тривав заплив, він разом зі своїм партнером Богданом Лукасіком був серед глядачів.

–        Петре Павловичу, чому, зрештою, дрангонбот? Могли й волейбол пограти, це простіше…

–        Ми не даремно вибрали драгонбот як корпоративний вид спорту. Тут перемагає команда, яка найкраще синхронно працює і налаштована на перемогу. Я собі уявляю компанію «Модерн Експо» як великий човен, де пліч-о-пліч зібрані найкращі таланти з України, Польщі, Росії, Білорусі, Німеччини, Англії, Франції… Цей перелік можна продовжувати.

–        А самому доводилося бути у човні?

–        Торік ми провели перші такі змагання, тоді я теж брав у них участь. І виявив, що це – не для слаботілих. Ми прийшли тоді не останні, але й не перші. Тобто для перемоги потрібні хороші фізичні дані. Тому я цього року вирішив дати можливість вигравати молодим і сильним.

        Ви як бізнесмен і як волинянин, знаю, долучається до допомоги у розвитку спорту на Волині, підтримки місцевих федерацій. Як саме?

–        Всередині компанії є багато людей, для яких спорт є невід’ємною частиною життя. У нас дуже популярний футбол, ми навіть проводимо свій чемпіонат. Граємо і у волейбол, настільний теніс… Ну, і той факт, що наша компанія є основним спонсором Волинської федерації веслування на байдарках і каное. Я упевнений, що наша допомога є важливою. Бо у цьому виді спорту Волинь має найбільше очок як на всеукраїнському рівні, так і на світовому. Наша Марія Повх – срібна чемпіонка Європи, минулого року вона виграла бронзу в Баку. Наші волинські спортсмени, крім того, виграли путівку на Олімпіаду в Бразилії…

–        Збираєтеся цього літа в Бразилію?

–        Звичайно, збираємося. Якщо там будуть наші спортсмени (а вони будуть, ми вже точно знаємо), як наприклад, Марія Повх, то я впевнений, що хтось поїде і вболівати. Ми підтримуємо не тільки грішми, а ще й щиро вболіваємо за своїх.

 

Олена ЛІВІЦЬКА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%