Дасть фору всім

Дасть  фору всім

Техпрацівниця із с. Кукли Маневицького р-ну Тетяна Козел передплачує 14 газет і журналів!

От як приємно знайомитися з нашими читачами! З тими, хто цінує і шанує друковане слово. Їх справді багато. І ця кількість абсолютно не залежить від рівня освіти. 
Ось, наприклад, Тетяна Козел із с. Кукли Маневицького р-ну, котра працює техпрацівницею місцевої школи, передплачує разом із «Волинською газетою» 14 газет і журналів! 
– У кожного своє хобі. А я дуже люблю читати. Ще коли вчилася в школі, постійно бігала в бібліотеку, – розповідає Тетяна Василівна.
Сама вона родом із с. Череваха, що теж на Мавиччині, а в Кукли прийшла в невістки. 1981-го влаштувалася в місцеву школу техпрацівницею, бо ніяких університетів не закінчувала. Не було коли і як. Працює там і донині. А ще ж – домашня господарка. Чоловік помер давно, то жінка сама мусила орати-сіяти-жнивувати, поле обробляти. 
– От наші вчителі мусять передплачувати літературу по своїй роботі, а я виписую для душі. Буває, можу всю ніч читати, бо ж удень багато клопотів, нема коли присісти, – ділиться співрозмовниця.
Має Тетяна Василівна двох доньок, вони вже й заміж вийшли, діток народили. Бабуся дуже любить онуків. Спеціально для них передплачує дитячі журнали. Привчає до друкованого слова, та й багато цікавого там для діток. Читає онукам казки. А щоб зяті поважали, поради для тещі шукає. Спеціальний журнал навіть передплатила.
Віднедавна захопилася ліліями. От придбала різні сорти. Має і тюльпанів багато. А щоби квіти милували око, на допомогу приходять поради, які шукає в газетах і журналах.
– Раніше я ще багато книжок виписувала через «Клуб сімейного дозвілля». Тепер скрутніше з фінансами, самі розумієте. Але от дуже люблю детективи, тож придбала всю серію книжок про Шерлока Холмса, – посміхається жінка.
Тетяна Василівна – частий гість на пошті. Бо ж саме тут дізнається про нові цікаві видання. Не може втриматися, щоб не поповнити свою маленьку домашню бібліотеку. Бо, каже посміхаючись, слово – то наймогутніша зброя…
Сподіваємося, що і «Волинська газета» стане справжнім другом та порадником для Тетяни Козел! Тож для заохочення наша, сподіваємося, тепер постійна читачка отримала приз.
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%