Кримінальна заліковка

Кримінальна  заліковка

Горе-студента з Ківерцівщини замість столичного вишу очікують «тюремні університети».

Луцька місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні про скоєння низки розбоїв 20-річним студентом одного зі столичних вузів, уродженцем с. Личани Ківерцівського р-ну.
Разом із односельцем молодик пізніми вечорами нападав на перехожих у Луцьку та відбирав гроші й цінні речі.
Як інформує прес-служба прокуратури області, опівночі 15 березня 2015 р. зловмисники перестріли  перехожого на вул. Кравчука у Луцьку й, приставивши йому до голови пістолет (насправді – запальничку у вигляді пістолета, але жертви сприймали загрозу своєму життю як реальну), заволоділи телефоном і грішми потерпілого.
У такий же спосіб розбійники 28 березня минулого року на мосту через р. Сапалаївка на пр-ті Відродження в обласному центрі напали на ще одного лучанина й заволоділи його мобільним телефоном та срібними прикрасами.
Увечері наступного дня, напавши на перехожого на пр-ті Молоді в Луцьку, зловмисники знову розжилися на мобільний телефон, кількадесят гривень та срібний браслет.
У ході досудового розслідування вину свою у скоєному студент визнав повністю. Вироком Луцького міськрайонного суду його засуджено до 7 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
Односельця та співучасника молодика за скоєння цих злочинів засуджено ще 18 серпня 2015 р. Нині він також відбуває покарання у виді позбавлення волі. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%