Сторінками минулого

Сторінками минулого

75 років тому
Відкриття дитячої водної станції
Недавно Луцька міська Рада депутатів трудящих передала міському відділу наросвіти водну станцію для організації тут водної бази школярів. На станції вже закінчено ремонт приміщень, байдарок і човнів. 22 червня відбудеться відкриття водної бази.
Група відмінників навчання, яка візьме участь у шлюпочному поході по річці Стир, зараз проводить на водній станції регулярні тренування.
На фото: ось так виглядала водна станція Луцька на р. Стир в 1960-ті.
Пам’ятники В. І. Леніну
В риболовних селах Каралат, Раздор, Гандуріно і Образцово-Гравіно, Камизякського району Астраханського округу, встановлені пам’ятники В. І Леніну.
(«Радянська Волинь», 1941 р.)

65 років тому
Кумочки
Ланкові артілі «1 Травня» Марія Шумило і Марія Вовчик не запроваджують індивідуальної відрядності на обробітку кок-сагизу. Члени ланок виробляють тільки третину денної норми. Плантацію вкриває густий бур’ян.
(«Колгоспна правда», 1951 р.)

15 років тому
Горять ліси
Минулої суботи виникла пожежа у лісі, що поблизу села Нуйно Камінь-Каширського р-ну. На місце пригоди відразу ж прибули вогнеборці, однак гасіння пожежі ускладнювали повалені буревієм дерева та болотиста місцевість. За попередніми даними, вогонь охопив 10 га лісу.
Била вікна у школі
У Луцький міськвідділ міліції надійшло відношення із однієї зі шкіл міста. У заяві зазначалося, що з 15 лютого цього року і по даний час невідома особа регулярно розбивала вікна у приміщенні школи. Зловмисницею виявилася 20-річна лучанка, яка заподіяла школі збитків на суму 4284 грн.
(«Досвітня зоря», 2001 р.) 

5 років тому
Візит Раїси Богатирьової
Секретар ради Національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова відвідала Волинь. Візит здійснювався за дорученням Президента України Віктора Януковича в порядку контролю за виконанням рішень РНБОУ щодо стану робіт з делімітації та демаркації державного кордону, а також про виклики та загрози національній безпеці України у 2011 р.
(«Волинська газета». 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%