«Вишивка – мій наркотик»

«Вишивка – мій наркотик»

Каже Лідія Хомич із с. Кукли Маневицького р-ну.

Лідія Миколаївна за професією –  лісівник. У Кукли прийшла в невістки. Довгий час працювала майстром лісу Оконського лісництва. Поки не трапилася біда: 13 років тому потрапила в аварію. Два місяці вся родина, друзі та колеги молилися за здоров’я жінки. Така турбота і сильний характер самої Лідії таки допомогли стати на ноги. 
Щоправда, стало важче ходити. Але головне ж – жива! Вдома Лідія Миколаївна взялася за вишивку. Таке заняття переросло у захоплення. День за днем – і жінка стала справжньою майстринею. Бо стільки навишивала рушників, ікон що стала просто їх дарувати, та ще й учити тих, хто хотів перейняти мистецтво володіння голкою.
«Це треба любити», – переконана Лідія Миколаївна. Тому щоб не робила – в усе вкладає серце і душу. Бо, окрім вишивки, захопилася ще й писанкарством, квітами. Вдома має до 100 найрізноманітніших вазонів, а подвір’я прикрашають квіти. 
З рік тому стала вишивати ще й бісером. Має тепер вишиванку, на яку всі в селі звертають увагу. Нині бісером вишиває плаття для доньки. Це вона робить удень, коли є вільна хвилинка. Бо ж понад два місяці працює на пошті начальником місцевого відділення. «Моя мама, якій уже за 80, каже: які у світі є газети, то всі до нас ідуть», – сміється Лідія Миколаївна. Тому вечір вона присвячує читанню преси.
А щоб легше було дружині рухатися і щоб вона всюди встигала, турботливий чоловік (який, до речі, теж лісівник) купив їй скутера. 
Як кажуть, нема нічого злого, щоб на добре не вийшло. Головне – зберігати в серці і дарувати іншим любов та турботу. Тоді почуватимешся щасливим, попри всі незгоди. У цьому Лідія Хомич упевнена на всі 100.
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%