Щоб родили помідори

Щоб родили помідори

Звичайні дешеві лікарські препарати зможуть захистити город від шкідників та збільшити врожай.
Йод
Розчином однієї краплі йоду на 3 л води один раз поливають розсаду томатів, щоб збільшити продуктивність і майбутні розміри плодів. Після висадження розсади в ґрунт можна провести йодне підживлення, додавши у відро з водою 3 краплі йоду. Норма поливу: літр під кущ.
Якщо змішати в 10 л води 40 крапель йоду з літром сироватки і столовою ложкою перекису водню, вийде чудовий засіб для боротьби з фітофторою. Додавши до 9 л води 1 л нежирного молока і 10-12 крапель йоду, одержують розчин, що знищує несправжню борошнисту росу на огірках. Окрім того, йод входить до складу засобів, що запобігають пожовтінню листків в огірків і сприятливих омолодженню пагонів.

«Зеленка»
40 крапель «зеленки», розчинені у відрі води, допоможуть врятувати томати від фітофтори, а огірки – від борошнистої роси. Аби щоразу не вимірювати по краплях, можна розчинити флакон «зеленки» в 1 л води, а потім на око потрішечки додавати у воду для оприскування.

«Трихопол»
Препарат «Трихопол» застосовують як профілактичний засіб проти фітофтори. Одну таблетку розчиняють у 1 л води й обприскують томати кожні два тижні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%