Сторінками минулого

Сторінками минулого

75 років тому
Гастролі Львівського лялькового театру 
27 і 28 червня в Луцькому обласному палаці піонерів відбудуться спектаклі лялькового театру Львівського обласного палацу піонерів. Театр покаже луцьким школярам 3 спектаклі.

Воєнні дії в Сирії
Агентство Гавас-Офі передає комюніке про воєнні дії в Сирії, в якому говориться, що початий французькими військами 15 червня і центральному і південному секторах сірійського фронту наступ триває. Незважаючи на запеклий опір англійських сил, французькі війська добилися значних успіхів.
 («Радянська Волинь», 1941 р.)

65 років тому
Наполегливо борються за виконання своїх зобов’язань по вирощенню молодняка і підвищення продуктивності дорослої худоби доярки укрупненої артілі ім. Шверника. Марія Пахомова та Ксенія Котлярчук одержали від кожної закріпленої за ними корови теля. Дбайливо доглядаючи молодняк, доярки повністю зберегли 19 телят. За останній час збільшився також удій молока. За чесну і сумлінну працю Пахомовій та Котлярчук, згідно постанови партії та уряду, правління колгоспу нарахувало по 15 л молока.
(«Колгоспна правда», 1951 р.)

55 років тому
Попався
В Романові вже добре знають, якщо П. С. Пуць налижеться оковитої, тоді, як кажуть, не попадайся йому на очі. В нього так і сверблять руки, щоб на комусь показати своє «геройство» або нахуліганити в громадському місці. Але не завжди йому все гладко проходить. На цей раз попався. При допомозі дружинників схватили його на гарячому і в міліції сказали: досить! Пора постригти хулігана. Хай він свою провину виправить із мітлою в руках.
На фото: карикатура радянських часів із журналу «Крокодил».
(«Вільний шлях», 1961 р.) 

15 років тому
Не пройде ?
Як і очікувалося, президент не в захваті від ухваленого Верховною Радою закону, за яким левова частка нардепів у березні 2002 р. мала б обиратися за партійними списками. Леонід Кучма не має наміру підписувати новий закон, що передбачає співвідношення «пропорційників» до «мажоритарників» як 335 до 115. Він переконаний, що така схема обмежує права громадян України
(«Досвітня зоря», 2001 р.) 
За матеріалами Державного архіву у Волинській області
підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%