Тисячі фанів – на одній зоні

Тисячі фанів –  на одній зоні

Луцьк приєднався до 11 міст України, на чиїх центральних площах відкрилася футбольна фан-зона.

«Територія футболу» для луцьких уболівальників, яка відкрилася минулої неділі, не така вражаюча, як у великих містах України. Бо приміром, у Харкові, фан-зона Євро-2016 займає 20 тис. м кв. та може одночасно вмістити до 80 тис. уболівальників. Однак у Луцьку перегляд футбольних поєдинків на радісне «Го-о-ол!!!» займає весь Театральний майдан.
Організувала фан-зону громадська організація «Volfest». Головним спонсором «Території футболу» став Ігор Чорнуха і його ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536». А відбулися всі процеси під патронатом Луцької міської ради та міського голови Миколи Романюка.
Керівник «Volfest» Валерій Пельц розповів: відкриттю «території футболу» передувала копітка 2-місячна робота. Адже спершу необхідно було домовитися з телеканалом «Україна», який є власником ліцензії на трансляцію всіх матчів Євро-2016. Хай із труднощами, втім домовитися (ще й за прийнятну ціну!) вдалося.
Другим кроком стала розмова з представниками соціально відповідального бізнесу в Луцьку. Вона багато часу не зайняла. Через 15 хвилин після розмови Ігор Чорнуха повідомив: «Луцьксантехмонтаж №536» готовий заплатити за право транслювати в Луцьку матчі Євро-2016.
А крок третій – облаштування фан-зони, її технічне забезпечення та обслуговування – допомогла забезпечити Луцька міська рада.
Демонструючи згуртованість в організації «Території футболу», всі до неї причетні так само дружно прийшли в неділю на відкриття фан-зони. Валерій Пельц висловив сподівання, що тисячі луцьких уболівальників зможуть крізь монітор на Театральному майдані додати енергії нашим футболістам. Микола Романюк разом зі своїм першим заступником Тарасом Яковлєвим і заступниками Андрієм Кицею та Юрієм Моклицею теж привітали лучан зі святом спорту. 
На мажорній ноті розпочавши перегляд матчу Німеччина – Україна, центральна площа Луцька дійсно аж «іскрилася» від шквалу емоцій. І хоча результат 2:0 не порадував, але фани щиро дякували нашій збірній за видовищну гру. А ще вірили: два наступних матчі на «Території футболу»  завершаться впевненою перемогою нашої збірної!
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
На фото автора: луцька фан-зона в очікуванні нових футбольних видовищ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%