Чорниця – від раку і для омолодження!

Чорниця – від раку  і для омолодження!

А ще ягода номер один для профілактики грипу та ГРВІ.

Усі ми знаємо, чорниця поліпшує зір як у дорослих, так і в дітей. Але завдяки своїй здатності виводити з організму солі вона також помічна від ревматизму, подагри, каменів у нирках. Ефективна чорниця при недокрів’ї, шлункових захворюваннях, хворобах печінки і навіть як профілактика онкозахворювань!
Про здатність чорної ягоди протидіяти раку вперше заговорили вчені Бостонського університету. Спершу досліди свої вони проводили на щурах поважного віку, яких регулярно поряд з основною їжею годували чорницею. Після двох тижнів тварини, які брали участь в експерименті, стали демонструвати фізичну форму не гіршу, ніж молоді пацюки. 
Інший висновок учених полягає в тому, що поряд із цибулею і червоним вином чорниця «поза конкуренцією» в боротьбі із застудами.
100-200 г свіжої чорниці щодня допоможуть тим, у кого гастрит, запори, болі в суглобах. Перетерті ягоди чорниці досить ефективні у вигляді компресів на екземи, прищі та інші рани. Чай із ягід чорниці – прекрасний сечогінний і в’яжучий засіб. А відвари та настої з листя чорниці знижують рівень цукру в крові, тому часто призначаються діабетикам. Окрім того, вони є ефективні в лікуванні геморою, гінекологічних захворювань.
Тож зараз, коли розпочався ягідний сезон, спішіть не тільки на базар чорницю вивезти, але й власний організм поповнити вітамінами й мінералами та зробити запаси на зиму: заморозити ягоду, підсушити (тим паче, в такому вигляді вона впродовж двох наступних років лишатиметься помічною при анемії, шлункових розладах, сечокам’яній хворобі, стоматитах).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%