На відпочинок – до «Звірівського»!

На відпочинок – до «Звірівського»!  У державному підприємстві «Мисливське господарство «Звірівське», що на Ківерцівщині, започатковували ще один напрямок для розвитку – зелений туризм. Лісівники, крім уже звичних рекреаційних пунктів, тепер запропонують любителям відпочинку на природі оригінальні послуги для дозвілля.

Серед таких – прогулянки на конях та велосипедні маршрути. Подібні екскурсії привідкриють завісу життя-буття місцевої лісової флори та фауни. А рибалки-любителі матимуть можливість посидіти на берегах ставів і повудити рибу. Своє натхнення в улюбленій трофейній справі знайдуть і мисливці... 
Словом, враження та задоволення від проведеного часу гарантовані і дорослим, і дітям. 
– Колектив Звірівського господарства вже готовий надавати послуги в напрямку зеленого туризму, – розповідає директор державного підприємства Сергій Байцим. – Приміром, прогулянки на конях або ж велосипедні маршрути, що пролягають від 3 до 15 кілометрів. Під час екскурсій лісовими стежками можна ознайомитися з мальовничою місцевою природою, перепочити в затишній альтанці, побачити оленів, кабанів чи інших диких звірів, назбирати суниць, чорниць, грибів...

На замовлення відпочивальників лісівники приготують обід: зварять юшку, підсмажать картоплю, шашлик, рибу, зготують запашний лісовий чай.
Серед лісу облаштовано до десятка бесідок із місцями для розведення вогнищ тощо. У найбільшій альтанці може вміститися  до ста відвідувачів. Таким чином можна збиратися великими компаніями і відзначати дні народження чи інші святкові події.

Звісно, основним напрямком ведення господарської діяльності на підприємстві залишається мисливство, а вже тоді – зелений туризм. Тому мисливцям тут – особлива увага.
– Зокрема до кінця цього місяця, тобто червня, матимемо затверджені ліміти на індивідуальне (трофейне) полювання на самця козулі, – каже директор держпідприємства. – Із серпня відкриється полювання на самців кабана, оленя та їх молодняк. Для любителів трофеїв у лісових масивах господарства облаштовані спеціальні мисливські вежі. 
Риболовлю розпочнемо десь із липня. За цей час запущена у стави риба (товстолоб, білий амур, короп) набере, так би мовити, товарного вигляду і необхідної ваги. 

У майбутньому плануємо на берегах ставів облаштувати майданчики для відпочинку дітей, аби наймолодші наші гості могли пограти в рухливі ігри, м’яча тощо. 
Тож щиро запрошуємо до мисливського господарства «Звірівське» всіх охочих волинян та гостей нашої області. Ми заздалегідь подбали про все необхідне, залишилося тільки приїхати до нас. Ціни на послуги – помірні. Головне, що відпочинок ми пропонуємо провести серед лісу, на лоні природи, подихати чистим повітрям, збагаченим киснем та фітонцидами. Відтак отримати від цього не лише велику порцію задоволення, а й здоров’я. 
Світлана МІСЬОНГ. 
Фото автора. 

Усі любителі зеленого туризму можуть звертатися за телефоном: 0973842950 – або ж писати на електронну адресу: zvirivmg@ukr.net


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%