Чи легко бути героїнею

Чи легко  бути героїнею

Непроста доля спіткала мешканку смт. Торчин  Луцького р-ну Марію Таберт. Чимало випробувань випало їй. У шухляді – медаль материнства і звання матері-героїні, але справжня нагорода – вдячні діти…
Закінчивши школу у 1973 році, стала шукати якогось заробітку для прожиття. Тому спочатку працювала секретар-машиністкою на підприємстві, а вже через три роки вийшла заміж та народила дві доньки, - розповідає Марія Василівна. 
Але за обставинами долі, подружнє життя з чоловіком тривало не довго і вже після народження другої дитини родина розпалася. Треба було жити далі, тому жінка стала заробляти на життя дояркою в колгоспі ім. Калініна. Трудно було. Часом і дітей на ферму брала, бо не було з ким залишити. Працювала тяжко, але все ж таки справлялася з усіма негараздами. І так тривало 10 довгих років...
У 1981-му вдруге вийшла заміж. На роботі зарекомендувала себе з хорошої сторони. З того часу життя стало налагоджуватися. А вже через рік знову народилась дочка. У 1987 -му в сім’ї Марії Василівни вже було п’ятеро дітей. За це й отримала медаль материнства. 
У період розпаду Радянського Союзу, довелося шукати нове місце роботи. Відтоді працювала на картонно-паперовій фабриці аж до пенсії. У арсеналі пані Марії чимала кількість нагород. Вона є ветераном праці, має 36 років стажу. 
А нещодавно нагороджена почесним званням України “Мати-героїня”.
Відзнака за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку неспроста знайшла саме цю жінку.  За 36 років, які перебуває у шлюбі, встигла виростити п’ятьох працьовитих та талановитих дітей. 
Нині Марія Василівна на пенсії, нещодавно відсвяткувала свій 60-річний ювілей, займається домашнім господарством та всіма силами допомагає дітям. А вони теж не забувають про матір.
Та чи варто прожити таке бурхливе життя і пройти всі негаразди, щоб щасливо та спокійно почуватися на пенсії? Безперечно так!
Щоб стати справжньою героїнею для своїх дітей, не обов’язково отримувати це звання офіційно.
Анастасія КОЗІЦЬКА. 
На фото автора: Марія Таберт – Мама з великої літери. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%