Статки «банкірші №1»

Статки «банкірші №1»

Фраза зі старого радянського кінофільму «Шоб ти жив на одну зарплату!» зовсім не стосується Голови Правління Національного Банку України, давнього бізнес-партнера чинного глави держави Валерії Гонтаревої.
Як інформують «Українські новини», офіційна зарплата глави Національного банку Валерії Гонтаревої становить 163 тис. грн. На місяць! 
Не забула наша гуманна до чиновників всіх рангів і розрядів державна машина і про її заступників – кожен із них отримує по150 тис. грн.
Варто зауважити, що у період правління Валерії Гонтаревої в НБУ курс національної грошової одиниці впав із 8 грн за 1 долар США до 25-ти…
Мало того: банкірша №1 вирішила ліквідувати відділення Нацбанку в областях, тому доля не лише персоналу, але й самої споруди в тому ж Луцьку – в тумані. Вочевидь, як це не раз спостерігалося раніше, людей просто розженуть, а раритетний особняк – приватизують. Незважаючи на те, що в будинку по вул. Градний Узвіс банківські установи функціонували і за царя, і при поляках, і в період гітлерівської окупації, і за часів СССР…
Наш кор.
На фото Романа УСТИМЧУКА: офіс облуправління НБУ у Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%