Одне з останніх фото Василя Сліпака

Одне з останніх фото Василя Сліпака

Як відомо, нещодавно в зоні проведення АТО пострілом ворожого снайпера було вбито оперного співака зі Львова Василя Сліпака (позивний «Міф»). На війну він поїхав із ситої та спокійної Європи добровільно...


Одне з останніх фото неперевершеного співака було зроблене в... Парижі. Саме там побували головний редактор волноваської районної газети міста-побратима Луцька Альона Мержевська і Софія Самойлова, один із тренерів спільного українсько-німецько-білоруського проекту з навчання новим медіа наших молодих мас-медійників, який координує волинський осередок «Форуму українських журналістів» на чолі з Володимиром Данилюком.

Тоді ніхто не думав, що зустріч у такому форматі буде останньою...

А зовсім недавно Альона Мержевська в соцмережах написала:

«Ось так ми ще зовсім недавно – у квітні – сиділи за пивом у центрі Парижу, говорили про життя, про Україну і війну, про наші незламність і перемогу, за які він до останнього стояв...  Ще чую дзвінкий сильний голос Василя і бачу його очі, сповнені світлою пронизливою відкритістю... У погляді – сила, впевненість, хоробрість... Він залишив їх Україні».

Василь Сліпак поліг смертю хоробрих 29 червня 2016 р. біля с. Луганське Бахмутського р-ну Донецької обл.  Волонтери змогли ідентифікувати снайпера терористів із позивним «Морячок», який нібито застрелив у зоні АТО добровольця Василя Сліпака. На їхню думку, це зробив бойовик родом із Донецької області, який в 2004-2006 рр. проходив строкову службу у ВМС України в Криму. Згодом російського найманця та вбивцю було ліквідовано...

Боєць одного з українських добровольчих батальйонів Ігор Грег повідомив:

«Сьогодні вночі після трьох діб копіткої роботи групою невідомих без будь-яких розпізнавальних знаків, так сказати «насздесьнетов», був знищений снайпер рашистської контрснайперської групи «Хасана»!

Поховали Василя Сліпака, нагородженого орденом «За мужність» першого ступеню, 1 липня на Личаківському кладовищі. Відспівували в греко-католицькому храмі.

Громадськість Львова звернулася з вимогою до мера Міста Лева Андрія Садового та місцевих депутатів перейменувати російського композитора Чайковського на честь Василя Сліпака.

Сергій ШРАМЧУК.

 На фото: Софія Самойлова, Альона Мержевська і Василь Сліпак у Парижі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%