Щоб не жовтіли огірки

Щоб не жовтіли огірки

1.  Коли в огірків з’явилося по 3—4 листочки, їх потрібно обробити таким розчином: у відро води додати 30 крапель йоду, 20 г господарського мила й 1 літр молока. Обприскування таким розчином можна проводити приблизно через кожні 10 днів.
2.  З вечора замочити хлібину у відрі води, вранці розім’яти її, додати маленький флакон йоду й побризкати огірки. Використовуйте 1 літр такої рідини на відро води (те, що залишилося, зберігайте в пляшках у підвалі). Цим розчином можна обробляти раз на два тижні — й до осені бадилля огірків збережеться зеленим.
3.  Взяти 2 літри молочної сироватки на відро води, додати 150 г цукру. Після обробки таким розчином знову з’явиться зав’язь і на перці, і на огірках.
4.  Взяти 700 г лушпиння цибулі, насипати в 10-літрове відро й довести до кипіння, зняти, накрити кришкою й дати настоятися 12—14 годин. Процідити, віджати лушпиння й залишити, щоб відстоялося. На 2 літри настою — 8 літрів води. Рясно обприскати всі листочки згори і знизу, а також полити ґрунт.
5.  Відрегулюйте полив. Можливо, огіркам не вистачає води.
6.  Спробуйте побризкати бадилля огірків молочною сироваткою: 1 л сироватки на 5 л води.
7.  Якщо листя скручується, є підозра, що з’явилася баштанна попелиця. Найкраще обприскати препаратом «Актеллик» — 3—5 літрів на гектар. Цей засіб допомагає знищити і кліщів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%