Де застрелять українця?

Де застрелять українця?

Французьке місто-курорт, де полюбляють відпочивати заможні волиняни, зазнало нападу терориста-смертника. 
Й питання не в тому, скільки посеред майже 80 жертв у Ніцці можуть складати наші співвітчизники. Бо вкотре Європа зіткнулася з повною неспроможністю забезпечити власну безпеку на власній території власними силами.
А ми, українці, чим кращі?
Все почалося банально. Франція святкувала День взяття Бастилії. Це – найбільше національне свято, яке нині символізує прагнення до єдності та миру. Проте злочинна міграційна політика ЄС, коли під виглядом біженців із арабських країн на континент проникли кілька мільйонів людей, таки далася взнаки. Періодично у різних містах Європи відбуваються терористичні акти. Що найгірше, скоюють їх ісламські терористи-смертники. Схема поведінки зверхників ІДІЛ, «Аль Каїди» та інших угрупувань, на жаль, змінилася: якщо раніше вони захоплювали заручників і оголошували якісь вимоги, то тепер намагаються без попередження вбити найбільшу кількість цивільного населення… Щоб залякати.
Фабула кривавих подій і Ніцці доволі проста: 31-річний араб під час феєрверку, перебуваючи за кермом вантажівки, на великій швидкості врізався у натовп на Англійській набережній. Перед тим, як його застрелила поліція, кат устиг знищити чималу кількість людей із автоматичної вогнепальної зброї. Тіла скалічених та вбитих лежали на відстані 2 кілометрів… 
Далі все відбудеться за звичним сценарієм. Президенти та канцлери від імені своїх держав висловлять співчуття. Франція ще на 3 місяці продовжить режим надзвичайної ситуації. Будуть шукати, і, мабуть, знайдуть винних… Але що далі?
Очевидно, що гуманістична політика ЄС щодо біженців себе не виправдала. У самодостатню Німеччину торік прибуло 2 млн 400 тис. людей, і вже навіть ФРН не справляється з цією навалою «зайвих ротів». Не краща ситуація і в інших. Лише Польща категорично заявила, що не прийматиме в себе «уходцев», і за це наразилася на штрафні санкції. 
Який сценарій обрати? Російський? Але Кремль під гаслом боротьби з «ісламськими бойовиками» не просто знищив законно обраного Президента Ічкерії Джохара Дудаєва, не лише втопив у крові всіх противників, але насадив у Грозному маріонетковий режим клану Кадирова, який вогнем і мечем знищує будь-яку опозиційні рухи. 
То як тоді діяти далі? Брюссель повинен знайти адекватну відповідь. Бо не лише в Ніцці, але й в інших містах нашої рідної Європи, бувають десятки тисяч українців. І дуже не хочеться, щоби будь-хто з них став черговою мішенню маніакальних катів… Бо нам і без того крові вистачає. На тому ж Донбасі. Чи в Криму…
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%