Спільно із нацгвардійцями

Спільно із  нацгвардійцями

Оперативна мобільна група ДП «Ківерцівське ЛГ» патрулює лісові угіддя разом із нацгвардійцями. Про це повідомив директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Анатолій Іщик. 
– Раніше ми залучали до охорони лісових масивів тільки працівників Ківерцівського відділу поліції, – каже Анатолій Андрійович. – Вони ж часто зверталися по допомогу до нас. Задання у нас спільні – охорона державного ресурсу та забезпечення правопорядку. Під час таких спільних дій і виникла думка залучити до патрулювання іще нацгвардійців. Узгодили це питання з керівництвом і ось спільно вартуємо ліси.
Варто сказати, що у лісівників Волині та нацгвардійців віддавна склалися добрі державні відносини: лісівники не лише звертаються за підтримкою до нацгвардійців, а відповідно і їм надають усіляку допомогу. 
То ж не оминув нагоди, аби не зателефонувати до кущового керівника мобільних груп, інженера охорони та захисту лісу Віталія Вронського, щоб не поцікавитися цим нововведенням.
– Таке рішення було прийнято керівництвом лісоуправління, – каже Віталій Володимирович. – Патрулюється нам добре. Є повне взаєморозуміння. разом протидіємо незаконним рубкам та браконьєрству, від цього наші ліси стали більш захищеними. Думаю, наш досвід будуть переймати інші лісоохоронці.
Мобільна група ДП «Ківерцівське ЛГ» зараз відпрацьовує питання взаємодії з гвардійцями і поліцією, працівниками преси та громадськістю.
Сергій Цюриць.
На фото: оперативна мобільна група ДП «Ківерцівське ЛГ». 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%