Мобільний патруль

Мобільний патруль

Активізувати роботу, переглянути нормативні документи, які регулюють діяльність підрозділів лісової охорони, та провести додаткові навчально-інструктивні заняття із працівниками лісової охорони на предмет порядку та послідовності їхніх дій при виявленні порушень – такі завдання стоять перед лісовими охоронними патрулями.
Про це йшлося під час робочої наради представників оперативних мобільних рейдових груп, які діють при лісогосподарських підприємствах області, що відбулася під керівництвом першого заступника начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка.
І головне – працювати на результат. З цією метою буде посилено взаємодію працівників державної лісової охорони з представниками національної поліції. Патрулювання у районах стануть спільними – до роботи кожної рейдової бригади буде долучатися представник національної поліції.
– Створення рейдових бригад – ініціатива начальника управління Олександра Михайловича Кватирка. Керівництвом зроблено все належне для того, щоб у вас була найкраща техніка, сучасне навігаційне обладнання та засоби зв’язку, – наголосив Віктор Анатолійович. – Результати роботи теж повинні бути відповідними.
На нараді йшлося також про пошук можливостей для активізації роботи за всіма напрямками охорони і захисту лісових масивів.
З аналізом оперативно-тактичних дій, результативних рейдів, перевірок та упущених можливостей усіх 20 мобільних груп виступив завідувач сектору охорони і захисту лісу ВОУЛМГ Руслан Войцеховський. Своє бачення діяльності «сил швидкого реагування» висловили головні спеціалісти цього сектору Валерій Кропива та Петро Романуха.
Волинська лісова державна охорона сьогодні чи не наймобільніша в Україні. Позашляховики Renault Duster (Рено Дастер) оснащені GPS-трекерами, відеореєстраторами, сучасними радіостанціями, необхідними засобами захисту та іншим спеціальним обладнанням, за допомогою якого лісоохоронці мають можливість проводити рейди у будь-якому місці області без обмежень у часі.
Після наради було проведено додатковий огляд автомобілів та інструктаж працівників екіпажів щодо особливостей комплектації та можливостей використання обладнання. Тоді відбулося декілька спільних із керівниками ВОУЛМГ рейдових оглядів лісогосподарських комплексів.
Світлана Думська.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%