На Святої Анни…

На Святої Анни…

На престольне свято у Мельниках молилися, змагалися і танцювали!
Удев’ятнадцяте православна громада с. Мельники Шацького р-ну молилася за мир в Україні, здоров’я і благополуччя всіх сущих у селі, за пам’ять спочилих. 
А розпочався храмовий празник із освячення води. Відтак, були служба Божа, сповідь і причастя, молебень за здоров’я усіх прихожан. Після хресного ходу з чудотворними іконами, хоругвами та окропленням свяченою водою усіх присутніх привітав настоятель Свято-Аннівського храму протоієрей Петро Границький, який очолював святкове богослужіння. Йому співслужили святі отці Олександр (Кіровоградська обл.), Олександр (с. Ростань), Олександр (с. Голядин), Димитрій (с. Грабово), Іван (с. Піща), Назарій (чоловічий монастир с. Старий Чортирийськ), Володимир (смт Шацьк), Іван (с. Забужжя). На празник завітали монахи, парафіяни з сусідніх сіл району, гості з-за меж Озерного краю. 
Щороку у цей день активісти, народні депутати, підприємці намагаються піднести жителям села якийсь незвичайний подарунок. Цього року між клубом і церквою при сприянні благодійників створили сквер. Територія обгороджена, прокладено тротуари, з’явилася сцена. На ній і відбувся святковий концерт за участю місцевих та приїжджих артистів. 
На свято села завітали й представники влади. Це голова райради Сергій Карпук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук, голова Шацької селищної ради Сергій Віннічук, помічник народного депутата України Степана Івахова Володимир Бащук, які привітали жителів села з храмовим празником, вручили грамоти та цінні подарунки його жителям.
Цього дня тут працювали виїзна торгівля та атракціони. Була святкова лотерея. Відбулися спортивні змагання. Молодіжна дискотека тривала до ранку. 
А завідувач сільським клубом Федір Гірич спортивну і культурно-мистецьку програму проводить тринадцятий рік поспіль.
Тож вирувало свято цієї неділі довго.
Сергій ЦЮРИЦЬ.
Фото автора.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%