Бережники лісу

Бережники лісу

Камінь-Каширський держлісгосп вкладає додаткові кошти у зміцнення протипожежної системи заходів, пов’язаних з охороною лісових масивів від пожеж. Цього року, наприклад, для господарства додатково придбано два нових плуга ПКЛ та два культиватори (КЛБ-1,8). Окрім того, як і планувалося торік, придбано й встановлено в Добренському лісництві сучасну систему відеонагляду, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Аби зекономити кошти підприємства і вкласти їх в інші важливі потреби колективу, для навчання із обслуговування системи відеонагляду було відряджено помічника лісничого Добренського лісництва Віталія Карпука. Він і виконав усі необхідні роботи.Як розповідає директор ДП “Камінь-Каширське лісове господарство” В’ячеслав Кузьмич, у планах на наступний рік передбачено встановити ще одну подібну систему для відеоспостереження. За його словами, це забезпечить контроль за основними лісовими масивами підприємства. Зокрема камера, що встановлена в Добренському лісництві, контролює не лише лісовий фонд Добренського і Видертського лісництв, а й Бузаківського, що належить до фонду сусіднього державного підприємства СЛАП “Камінь-Каширськагроліс”.

– Немає різниці в тому, до яких лісгоспів належать лісові масиви, – зауважує В’ячеслав Кузьмич. – Головне – вберегти ліси від пожеж. Це спільне і першочергове завдання для усіх лісівників краю на даний час. Бо ж відомо, до яких катастрофічних наслідків може призвести лісова пожежа…

Між іншим, новопридбане відеоспостережне обладнання відповідає найсучаснішим вимогам  експлуатації. Відеокамері властива чітка якість зображення і та особливість, що вона може здійснювати фотофіксацію в реальному часі та відеоспостереження на необхідній відстані навіть уночі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%