Шанс на нове життя

Шанс на нове життя

У Рожищі днями закінчила навчання група, що проходила професійну підготовку та перепідготовку за професією «електрогазозварник». Після 5 місяців навчання 16 безробітних отримали новий та потрібний фах на ринку праці.

Як повідомляє «Район. Рожище», у Рожищенському районному центрі зайнятості є хороша традиція по завершенні навчання проводити «відкриті» іспити у присутності потенційних роботодавців. «Опираючись на власний досвід, така форма організації роботи дозволяє працевлаштувати практично 100% випускників», - повідомляють у Рожищенському РЦЗ.

Ось і цього разу на кваліфікаційному екзамені були присутні начальник цеху ТзОВ «Хадеа Стіл Компанія» Павло Яковлєв та головний інженер МПП «Дельта» Роман Грицюк, які уважно спостерігали за рівнем теоретичної та практичної підготовки безробітних, що пройшли курс навчання.

Після закінчення іспиту роботодавці схвально відгукувались про якість підготовки групи й висловили вдячність керівнику курсів Леоніду Мосійчуку та майстрам, які займались навчанням безробітних. Крім того, за результатами заходу представник ТзОВ «Хадеа Стіл Компанія» Павло Яковлєв запропонував працевлаштування Юрію Левкову, безробітному з числа демобілізованих учасників АТО.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%