Лісове багатоборство

Лісове багатоборство

На Волині започатковані обласні змагання з лісового багатоборства, аналогів яким нема в Україні. Перше – 12-13 вересня вже відбулося на базі ДП «Камінь-Каширське ЛГ». У змаганнях взяли участь команди усіх лісогосподарських та лісомисливських підприємств обласного управління. Ініціаторами його проведення стали Волинське ОУЛМГ та обласна організація Товариства лісівників України. 
– Десять разів Волинське ОУЛМГ проводило змагання з єгерського багатоборства на приз єгерів Василя Вегерича та Григорія Хомича, полеглих від рук браконьєрів, – розповідає перший заступник начальника управління Віктор Сахнюк, який відкривав ці захоплюючі змагання. – Цього року започаткували обласні змагання-семінар з лісового багатоборства серед колективів лісогосподарських та лісомисливських підприємств ВОУЛМГ. У них беруть участь працівники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп та єгерської служби. 
Головна мета змагань – підвищення професійної майстерності, злагодження роботи працівників нещодавно створених мобільних оперативних груп, лісової охорони та єгерських служб. 
І ось урочисте шикування, рівняння на прапор, офіційне відкриття змагань і – старт! 
– Перші обласні змагання з лісового багатоборства розпочалися із подолання смуги перешкод, – каже начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ, голова обласної організації ТЛУ Борис Бабеляс, який і розробляв із колегами положення та умови проведення. – Окрім нього, умовами змагань передбачено ще п’ять етапів: перевірка теоретичних знань та правильного оформлення документів на лісопорушників та порушників правил полювання, спортивні змагання з міні-футболу, перетягування канату, також приготування мисливської страви. Та наші лісівники не тільки змагалися, а й облагородили у ці дні довколишню територію – лісове урочище, берег озера, а ще встановили три нових великих бесідки, які залишаться для місцевих відпочивальників. 
Урочище Озюрко, де лісівники підняли державний прапор над своїм наметовим містечком, повниться голосами. Попри учасників команд, а їх близько сотні, приїхало чимало вболівальників. Вони і підбадьорюють своїх «лісових багатоборців».
Цікаво проходили змагання з міні-футболу, але найбільшим випробуванням для усіх команд стала «Смуга перешкод».
…І ось два дні таборування у мальовничому урочищі Озюрко позаду, всі етапи змагань пройдено. Вручати нагороди приїхав начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. Перемогу у перших обласних змаганнях з лісового єдиноборства святкує команда ДП «Шацьке УДЛГ». Олександр Михайлович вручає лісоохоронцям Перехідний кубок Перших змагань, почесну грамоту ВОУЛМГ, вони також нагороджуються премією у розмірі 15 тис. грн. Срібло виборола команда ДП «Любешівське ЛМГ». Їх винагорода – 10 тис. грн. Бронзові медалі і 5 тис. грн завоювали господарі – представники ДП «Камінь-Каширське ЛГ». 
Дякуючи учасникам за професійність, добрі теоретичні знання, фізичну підготовку, практичні навички, які вони продемонстрували на змаганнях і виявляють при виконанні своїх повсякденних службових обов’язків, Олександр Михайлович звернув увагу й на єдину представницю прекрасної статті – інженера лісових культур ДП «Поліське ЛГ» Наталю Падалюк. Вона легко і з азартом долала чоловічі перепони, а в якісь моменти брала на себе відповідальність і вела команду за собою, мов вітер, несучись попереду усіх. 
– На наступні обласні змагання варто подумати про жіночу складову усіх команд, – запропонував очільник лісоуправління.
Ці змагання організували і провели волинські лісоуправлінці на базі ДП «Камінь-Каширське ЛГ», за що дякують господарям, всім членам суддівської колегії, а також директору Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я (спорт для всіх) Сергію Панасюку.
Світлана Думська, Сергій Цюриць.
Фото Світлани Думської.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (247) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%