У параднім строю захисників

У параднім строю захисників

Україна – це держава, яка наповнена талановитими та активними людьми. Саме тут, на Волині, серед мальовничих пейзажів та щирих людей народився та виріс Андрій Чоботан. Хлопчина, який завдяки своїй цілеспрямованості й наполегливій праці зумів досягнути поставленої мети та значних висот.
Андрій мріяв бути військовим, захищати власну державу. У 2011 р. вступив до Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька на спеціальність лісове господарство. Від початку проявив себе як активіст й талановитий співак. Брав участь у всіх заходах коледжу, показав себе вмілим організатором. Як пригадують друзі, Андрій надавав великого значення спорту, вів здоровий спосіб життя. Завжди доброзичливий та усміхнений. На четвертому курсі його обрали головою студентської ради і він виправдав довіру молодих лісівників. 
А в 2015 р. випускник Шацького лісового коледжу ім. В. В. Сулька таки вирішив втілити у життя дитячу мрію та піти стежкою батька. Отож вступив до Національної академії державної служби України імені Богдана Хмельницького, де й навчається зараз. Знову ж таки проявив себе активним та старанним студентом. 24 серпня 2016 р. як один з найкращих студентів академії Андрій взяв участь у марші Незалежності на Хрещатику в Києві.
Головним девізом юнака стали слова: «Бачу ціль – не бачу перепон». Викладачі горді за свого вихованця, а студенти рівняються на вчорашнього одноколеджанця, кажуть: «Будемо брати з нього приклад, ніколи не здаватися та досягати поставлених цілей, якими б далекими вони не здавалися».
Цього року Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька прийняв до своїх лав 161 студента, із них 130 – на денну та 31 – на заочну форму навчання. Всі студенти денної форми навчання зараховані за державним замовленням. Станом на 1 вересня 2016 року в коледжі нараховується 451 студент. 
1 вересня студентів коледжу  провідали начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, заступник начальника управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин – начальник відділу кадрів Державного агентства лісових ресурсів України Галина Гарват, начальник відділу кадрів управління Неля Поперецька, т. в. о. директора ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк, директори ДП «Володимир-Волинське ЛГ» Дмитро Войтюк, ДП «Любомльське ЛГ» Сергій Боярчук та ДП «Прибузьке ЛГ» Григорій Ющук…
– Професія лісівника сьогодні потрібна, важлива і престижна, – наголосив Олександр Кватирко. – Наші працівники мають можливість проходити стажування, підвищувати кваліфікацію. А ви будете мати змогу навчаючись, працювати. 
Вони не приховували, що лісівники Волині вірять у студентів, покладають на них великі надії та чекають після закінчення коледжу на роботу у державних лісопідприємствах Волині, де зараз працює багато випускників.
Наталя Лавренюк, 
студентка Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%