Подвійне свято у П’ятиднях

Подвійне свято у П’ятиднях

Цими днями відбулося урочисте відкриття центрального офісу ТзОВ «П’ятидні», а також капітально відреставрованого та відремонтованого будинку культури в одному приміщенні, з яким і знаходиться джерело духовності та мистецтва однойменного села Володимир-Волинського р-ну.
«П’ятидні» – це підприємство, яке на сьогодні обробляє майже 16 тис. гектарів землі та має відділки у чотирьох районах області: Луцькому, Локачинському, Іваничівському та Володимир-Волинському. Тому директор товариства «П’ятидні», депутат облради та один із фундаторів Благодійного фонду «Волинь-2014» Валерій Діброва на урочистостях особливо наголосив:
 «Для нашої успішної роботи найголовніше – гідні умови, в яких працюють працівники! Тому два роки назад ми запустили програму облаштування всіх побутових приміщень для працівників згідно з європейськими стандартами».
Ідея будівництва офісу, за словами Валерія Григоровича, виникла теж давно, а проте реальна реалізація запланованого почалася недавно. Рік тому Валерій Григорович зустрівся зі своїм однокурсником та сусідом по кімнаті в студентському гуртожитку Йосипом Сашиним. Обидва навчалися у Львівському аграрному університеті. Давній товариш, утім, після здобуття освіти займався будівельним бізнесом у Росії, але з початком війни разом із бригадами своїх майстрів повернувся в Україну. От і виникла ідея об’єднати зусилля та творити нове не десь далеко, а тут, на Волині.


Тепер ця ідея має реальні форму та зміст. Бо разом із офісним приміщенням провели і капітальний ремонт будинку культури (наразі всередині ще ведуться внутрішні ремонтні роботи, але ззовні вже споруда утеплена та належним чином оздоблена). Подбали й про прилеглу територію, яка радує око свіжим асфальтом, якісною бруківкою, сучасною системою освітлення, добротним парканом і газонами та клумбами, де наступного року зазеленіє трава і виростуть квіти. Потужний виробник сільгосппродукції та депутат не приховує: лише на це було витрачено понад 1 млн 200 тис. грн. А згодом Валерій Діброва планує відкриття нового стадіону, про який так мріють місцеві жителі.
«Підприємство «П’ятидні» має хорошу дохідність і веде соціально-відповідальний бізнес. Кожного року виділяється по 4-5 млн грн на соціальні потреби територіальних громад. Крім капітальної реконструкції будинку культури, ми фінансуємо і низку інших важливих для людей напрямків. Наприклад, постійно проводимо грейдерування доріг та очищення їх від заметів у зимову пору року», – підкреслив Валерій Діброва.
Крім соціальних потреб, фірма задовільняє і фінансові, адже створює нові робочі місця та позитивно впливає на розвиток економіки та науки. На сьогодні будується новий адміністративно-лабораторний корпус у відділку м. Устилуга та сучасний насіннєвий завод, який забезпечуватиме якісним посівним матеріалом всі господарства області. 
«Уже зараз на іваничівську земельну ділянку завозяться виробничі конструкції, там буде елеватор потужністю в 20 тис. тонн. Наразі він знаходиться на завершальній стадії, ще залишилося приблизно 30% роботи. У його будівництво вкладено понад 1.5 млн євро інвестицій». 
Тому на свято прибуло чимало почесних гостей, адже і подивитися є на що, і послухати рецепт успіху випала нагода в авторитетного господарника та депутата.

Привітати господаря та колектив фірми не випадково завітали поважні гості з Луцька: голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова Апеляційного суду у Волинській області Петро Філюк, начальник УСБУ у Волинській області Юрій Фелонюк. Серед запрошених були також голови Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець і керівник райради Роман Гук, голова Устилузької об’єднаної територіальної громади Віктор Поліщук, директор ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка, голова правління Благодійної організації «Волинський поступ» Володимир Мельникович та багато інших. Освятив будівлю та помолився за благоустрій села і благополуччя присутніх митрополит Луцький і Волинський УПЦ Київського патріархату Михаїл.
Розважали гостей учасники народного аматорського хору культпрацівників Володимир-Волинського району «Любисток».
А завершити хочеться словами господаря Валерія Діброви: 
«Ми живемо у парадоксальному сьогоденні. Коли на Сході йде війна і руйнується те, що десятиліттями зводилося руками наших батьків і дідів, ми тут на Заході – будуємо, з вірою в мирне майбутнє та вільну незалежну Україну. І саме будівництво на своїй землі та вирощування тут щедрих врожаїв є запорукою процвітання, бо те, в що вклав свою працю і душу – боронитимеш, а не руйнуватимеш».
Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%