«АГРОЕКСПО – 2016»

«АГРОЕКСПО – 2016»

Агропромислова виставка у місті Кропивницький

29 вересня 2016 року у місті Кропивницький, що на Кіровоградщині відкрилася Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО – 2016», , повідомляє відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, 

Захід відкривав Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, який повідомив: "В Україні існує багато викликів і перед галуззю і перед державою. Ми працюємо для того, щоб ці зміни були ефективними і не відбувалися в карколомний спосіб. І щоб кожен учасник ринку відчував, що в нього є підтримка у завтрашньому дні".

Від Волині участь у заході взяв директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко.

Спільно з Міністром, Юрій Горбенко та колеги аграрії оглянули експозиції, ознайомилися із представленими зразками сільськогосподарської техніки, транспорту, технологій галузі, поспілкувалися з виробниками та відвідали виставку племінних порід тварин і птиці.

Варто зазначити, що "AGROEXPO-2016" – найбільша агропромислова виставка в Україні У рамках заходу проводиться Центрально-Український інвестиційний форум, Всеукраїнський освітній ярмарок та великий культурно-розважальний захід – "Покровський ярмарок".

Під час інвестиційного форуму обговорено питання входження в економіку країни не лише закордонних інвестицій, а й внутрішніх вливань, питання ринку землі і її приватизацію, де також можна простежити інвестиційну складову.

Обговорення порушених Міністром тем продовжилось і під час першої панельної дискусії Форуму, за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої; радника Стратегічної групи радників з підтримки реформ при Кабінеті Міністрів України Олександра Шкурла; заступника голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Віктора Хоменка; генерального директора Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Тараса Висоцького; комерційного директора ТОВ "УкрАгроКом" Павла Фесюка; технічного радника Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) Андрія Каташова; Президента Центру муніципального менеджменту "ХАБІТАТ" - впроваджуючої агенції проекту ПРООН " Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні" Олександра Затолокіна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.6%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (1) - 2.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5.3%
Банкет під час чуми (23) - 60.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 18.4%
Мені байдуже (1) - 2.6%