Ратнівщина

Ратнівщина

У Щедрогірській громаді громадське пасовище буде з травами

На виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Ратнівського району на 2016-2018 роки на території Щедрогірської сільської ради закладено 10 гектарів громадських пасовищ, повідомляє відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На посів багаторічних трав Програмою передбачено 47987 грн, кошти виділені з обласного та районного бюджетів – по 22500 грн відповідно, решту виділено місцевим бюджетом Щедрогірської громади.

Всі роботи по підготовці площі до посіву проводились сільськогосподарською технікою СВК «Прип’ять». Насіння багаторічних трав закуплено в ПРАТ «Ковель насінтрав». Мінеральні добрива і транспортні витрати, на їх доставку, були здійснення за рахунок ПП Володимира Стеренчука.

Загалом в районі склалась позитивна тенденція до корінного покращення сіяних та природних трав. Так, протягом 2012-2013 років посіяно по 10 гектарів багаторічних трав в 5 громадах – Ратнівській, Здомишельській, Забродівській, Залухівській та Гірниківській. На наступний рік передбачено посів багаторічних трав у Млинівській сільській раді.

Завдання лідерам громад - організувати правильне використання громадського пасовища задля збереження травостою, чергуючи сінокосіння та випасання тварин у наступному та послідуючих роках.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%