Подія дня

Подія дня

«Свобода» на з’їзді вшанувала героїв

30 вересня 2016 року в столичному "Палаці Свободи" з нагоди 25-ї річниці створення "Всеукраїнського об'єднання "Свобода" відкрився урочистий З'їзд націоналістичної партії, повідомляє прес-служба ВО «Свобода». На заході присутні 2022 делегатів з усіх регіонів України.

На початку заходу націоналісти вшанували пам'ять усіх героїв Небесної сотні та російсько-української війни. Лідер "Свободи" Олег Тягнибок поіменно оголосив усіх 19 свободівців – героїв Небесної сотні та 30 свободівців, загиблих у війні за Україну. Зал стоячи вшановував героїв. Окрім цього, учасники націоналістичного з'їзду вшанували пам'ять усіх свободівців, які роками боролися за соціяльну і національну справедливість і відійшли з життя.

Лідер "Свободи" завершив представлення обласних організацій "Свободи". До виступу запросили президента історичного клубу "Холодний Яр" Романа Коваля.

Лідер "Свободи" розпочав оголошення здобутків обласних партійних організацій за роки боротьби.

Привітав "Свободу" від імени Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 25-річним ювілеєм Керівник справами УПЦ КП Архиєпископ Агапіт.

Привітання від Архиєпископа Харківського і Полтавського УАПЦ Ігоря Ісіченка передав військовий капелан о. Володимир Червонніков.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%