Врятувати сільську школу!

Врятувати  сільську школу!

«Школи в сільській місцевості – це центри не тільки освіти, а й культури та духовності. До освіти на селі має бути якнайуважніший підхід. Ніякі освітянські зміни не повинні бути руйнівними для українського села і громади», – наголосила народний депутат України (від УКРОПу) Ірина Констанкевич під час візиту у навчальні заклади Ківерцівського р-ну. 
Зустріч із педагогами відбулася напередодні їхнього професійного свята, яке традиційно відзначають першої неділі жовтня. 
Зокрема, Ірина Констанкевич відвідала школу І-ІІ ст. с. Хорлупи, де нещодавно здійснили ремонт приміщення та замінили підлогу у рамках проекту фонду Ігоря Палиця «Тільки разом» за програмою «Ініціативні громади», а також дитсадок у с. Котів, де ініціативна група батьків садка також звернулася з проханням допомогти придбати нову меблеву стінку. 
Прес-служба Волинського УКРОПу підкреслює, що Ірина Констанкевич на зустрічі з громадою наголосила: освіта – це галузь, яка потребує першочергової підтримки і адекватних реформ. Нагадаємо, що днями Ірина Констанкевич у складі групи народних депутатів-представників «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» зареєструвала в парламенті проект закону №5154, яким пропонується скасувати обмеження на фінансування загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок освітньої субвенції. 
Парламентарі виступають рішуче проти припинення з 1 вересня ц. р. фінансування малокомплектних середніх шкіл (з кількістю учнів менше 25-ти) за рахунок освітньої субвенції, бо це порушує гарантоване Конституцією України право на освіту дітей, що проживають у сільській місцевості. За даними укропівців, 65% шкіл в Україні – це сільські школи, в яких навчається третина маленьких українців.
Наш кор.
На фото прес-служби облорганізації «УКРОПу»: Ірина Констанкевич у дитсадку с. Котів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.2%
Банкет під час чуми (29) - 60.4%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18.8%
Мені байдуже (1) - 2.1%