Кривіцький – не Кривицький

Кривіцький – не Кривицький

Вінницький депутат очолив Волинську митницю.


Відповідно до наказу ДФС України №3283 від 29 вересня 2016 р. із 3 жовтня ц. р. виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби України призначено Віктора Кривіцького. Віктор Броніславович, до речі, не має жодного родинного стосунку до багаторічного мера Луцька Антона Кривицького, який наразі перебуває на заслуженому відпочинку.

Одразу після прибуття в Луцьк Віктор Кривіцький, який раніше недовго працював у Державній податковій інспекції Шевченківського району Головного управління ДФС м. Києва, заявив про пріоритети. Один із головних – нормалізація роботи митниці, яку тривалий час лихоманило після призначення в.о. обов’язки її начальника Олександра Шавлака, відставки якого вимагали не лише громадські активісти, але й голова облради Ігор Палиця і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. І що Олександра Шавлака звільнять, Ігор Палиця почув підтвердження під час особистої зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Процес реформування, що активно триває в митних органах України, передбачає, що митне оформлення стане по-європейськи зручним, не затратним в часі, як наслідок – процес сплати митних платежів – повністю прогнозованим», – цитує новопризначеного керівника відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Як зазначив Віктор Броніславович, наприклад, електронне декларування, яким сьогодні в зоні діяльності Волинської митниці ДФС користуються  548 суб’єктів, а кількість оформлених електронних декларацій становить 92% від загальної кількості по митниці, дозволяє не затримуватися на митниці тривалий час, а процес проходження митних процедур скоротити до декількох хвилин.

До слова, в середньому на оформлення однієї митної декларації  суб’єкти ЗЕД , котрі обслуговуються в зоні діяльності Волинської митниці ДФС, витрачають 69 хвилин (при експорті – 58 хв., при імпорті – 94 хв., при транзиті – 23хв.).

Щодо Віктора Кривіцького, то він до призначення на керівну посаду у Волинську обл. з 2011 р. працював на посаді директора самоврядного контролю Вінницької міськради. З цієї посади його звільнено 27 вересня ц. р. на підставі розпорядження міського голови Вінниці. Крім усього іншого, Віктор Кривіцький залишається чинним депутатом Вінницької міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та головою планово-бюджетної комісії.

Наш кор.

На фото прес-служби Вінницької міськради: Віктор Кривіцький (справа) під час виконання депутатських повноважень.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%