За досвідом – до ратнівчан

За досвідом – до ратнівчан

Минулої п’ятниці заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський спільно з працівниками управління провів виробничу нараду з інженерами лісопідприємств. Нарада відбулася на базі ДП «Ратнівське ЛМГ» і складалася з практичної та теоретичної частин.
Олександр Рибчинський зауважив, що подібні робочі виїзні наради за участю інженерно-технічних працівників будуть практикуватися і в подальшому. 
– Це бачення начальника управління Олександра Кватирка і воно буде втілюватися в реальне життя, – підкреслив він. – Оскільки під час подібних виїзних заходів створюється добра нагода ознайомитися з роботою інших підвідомчих підприємств, перейняти щось корисне і запровадити в своїх підприємствах. 
Учасники наради побували у лісопереробному цеху, на нижньому складі, в автоколоні та ремонтно-механічних майстернях Ратнівського лісомисливського господарства, поцікавилися умовами праці та побутом працівників. Також ознайомилися з технологією проведення робіт при будівництві місцевих лісовозних доріг.
Теоретична частина виїзної наради проходила в адміністративному приміщенні лісгоспу. Як засвідчує життя, гостро нині серед інших актуальних питань діяльності галузі стоїть охорона праці та безпека на виробництві. 
– Пам’ятайте, – зазначив Олександр Рибчинський у контексті обговорюваного питання, звертаючись до присутніх інженерів, – від рішень, які ви приймаєте та на які звертаєте увагу і відстоюєте, залежать життя і безпека інших людей.

Згідно з інформацією, яку озвучив провідний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький, за 9 місяців ц. р. на виконання заходів з охорони праці використано 4516 тис. грн. З них 1432 тис. грн – на забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту відповідно до встановлених норм. Утім, за словами Олександра Боровицького, необхідно і надалі якісно проводити спеціальні курсові навчання, створювати належні умови праці та доводити до вимог нормативно правових актів основні фонди підприємств, регулярно здійснювати оперативний адміністративно-громадський контроль на всіх рівнях та дотримуватися належного функціонування системи управління охорони праці на підприємстві.
Згідно з порядком денним наради обговорювалися питання підготовки до осінньо-зимового сезону, виконання виробничих показників лісогосподарських підприємств та завдань стосовно будівництва лісових доріг на цей рік.
Світлана МІСЬОНГ.
На фото автора: під час наради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%