Яким ми Вас знаємо!

Яким ми Вас знаємо!

Іван Пацаманюк – один із найдосвідченіших лісівників Волині. Працює інженером охорони і захисту лісу ДП «Маневицьке ЛГ». У цьому лісогосподарстві трудиться вже 38 літ. 
У 1978 р. після закінчення Шацького лісного технікуму прийшов майстром лісу Маневицького лісництва. З того часу працював на посадах помічника лісничого, інженера відділу лісового господарства, лісничого лісгоспу. А з березня 2011-го і донині він є провідним інженером охорони і захисту лісу. 
Кожного разу, буваючи у Маневичах, обов’язково провідую Івана Івановича. Розпитую про ліси, особливості деревостанів кожного з лісництв, заповідні урочища. Звісно, говоримо і про бережливе ставлення до лісових угідь, їх охорону, нову техніку, що надходить у лісогосподарство. Свого часу Маневичівський лісгосп одним із перших в Україні взявся запроваджувати у життя телевізійне спостереження за лісами. Тож Івану Івановичу довелося освоювати й ці нові технології. Тепер у ДП «Маневицьке ЛГ» чотири телевізійні камери, що ведуть спостереження за лісовими масивами не тільки свого лісгоспу, а й сусідніх. А в малому актовому залі з’явився диспетчерський пункт нагляду за лісовими масивами. Сюди, на великий монітор, можна вивести зображення з усіх висотних далекоглядів. Та лісоохоронці на цьому не заспокоїлися. Поруч на величезній карті облаштували незвичний прилад, за допомогою якого, перетинаючи промені з чотирьох телекамер, можна дуже точно визначити місце, де був помічений дим.
Всезнай, ходяча лісова енциклопедія, висококваліфікований лісовод, котрого люблять і поважають, він – беззаперечний авторитет для колег, шанований працівник. Його знають і люблять далеко за межами ДП «Маневицьке ЛГ». Адже Іван Іванович виховав не один десяток відповідальних працівників для лісової галузі. І при цьому залишається дуже скромною людиною, що любить підтримати ближнього добрим словом і вчинком. 
А ще Іван Пацаманюк – великий життєлюб і зразковий сім’янин. З дружиною Таїсією Антонівною виховали трьох доньок, а вони подарували батькам уже шестеро онуків. Отака сімейка у знаного лісовода.
Днями Івану Івановичу виповнилося 60!  
– Ви маєте повагу в колективі, шану від людей, любов рідних і близьких, – вітаючи знаного лісовода, зазначали працівники лісгоспу. – Зичимо вам зберегти свої найкращі людські якості щонайменше літ до ста і завжди залишатися таким енергійним, діловим, відповідальним і потрібним людям, яким ми вас знаємо.
До цих привітань долучаються усі лісівники Волині.
Сергій ЦЮРИЦЬ.
На фото автора: Іван Пацаманюк (зліва) розповідає про пожежний автомобіль лісівникам із Польщі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%