Вальники лісу

Вальники лісу

ДП «СЛАП «Ратнеогроліс» переймається професійною підготовкою своїх кадрів, співпрацює у цьому напрямку, зокрема, й з Кременецьким лісотехнічним коледжем. 
Цього разу виникла потреба підготовки вальників лісу, які влилися у штат лісопідприємства.  Анатолій Тарасюк, Леонід Денисюк, Роман Зварич і Руслан Салінський пройшли відповідні інструктажі, навчання та практичну підготовку. І ось найвідповідальніший момент – екзамен. Приймають його у ратнівських лісорубів викладач вищої категорії, викладач-методист Кременецького лісотехнічного коледжу Володимир Селедець, головний державний інспектор управління держпраці у Волинській області Віктор Качковський та інженер з охорони праці ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» Антон Куцевич.
 На кожне із запитань – блискавична відповідь! Вальники теоретичний матеріал засвоїли, одразу видно, що до екзамену готувалися серйозно. 
Відтак настає черга білетів і персональних відповідей кожного працівника. Повболівати за своїх робітників приїхав майстер лісу Турського лісництва Василь Денисюк, який опікується роботою новоствореної бригади. Каже, що чоловіки пройшли усі необхідні інструктажі та навчання, мають відповідну форму та інструмент, вже бачив їх у роботі.
Самі ж вже немолоді «студенти» зізнаються, що робота у них і важка, і небезпечна, і дуже потрібна для лісогосподарства. Звісно, і добре оплачувана. Не кожен бажаючий може потрапити у штат: адже для цього потрібно мати необхідну фізичну підготовку і здоров’я, пройти медкомісію, засвоїти  відповідні знання з охорони праці та безпеки на виробництві, вивчити матеріальну складову бензопил, навчитися ними користуватися, а ще вникнути у методику роботи та особливості одного із найнебезпечніших видів робіт – валки дерев, також здати професійний екзамен.
Екзаменатори задоволені підготовкою бригади турських вальників лісу. Бажають успішної і плідної роботи, наголошують на суворому дотриманні усіх безпекових заходів: «Будьте пильні і бережіть одне одного!»
Сергій ЦЮРИЦЬ.
На фото автора: під час екзамену.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%