З точністю до навпаки

З точністю до навпаки

Інформаційні потоки в сучасному глобалізованому світі нагадують всепоглинаючу павутину, «щупальця» якої здатні проникнути навіть туди, куди звичайній людині вхід і вихід суворо заборонені. «Волинська газета» вкотре в цьому переконалася, отримавши електронною поштою листа від зовсім незвичайного автора. 
Росіянин Алєксєй Кобулов нині перебуває у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, що знаходиться в лісовому масиві біля с. Журавичі Ківерцівського р-ну та перебуває в структурному підпорядкуванні Державної міграційної служби України. 
Ми не знаємо, з яких вагомих причин Алєксєй Кобулов потрапив у цей специфічний заклад, але що підстави були вагомими – сумніватися не доводиться. Так само однозначно можна припустити, що громадянин РФ за якийсь час поїде на свою історичну батьківщину.  Але достеменно знаємо, що Алєксєй Кобулов – один із тих, хто має змогу регулярно читати українські видання, в тому числі – «Волинську газету». Саме ознайомлення з її змістом і підштовхнуло дописувача поділитися своїми враженнями не лише з волинянами, але й зі співвітчизниками, які перебувають по той бік кордону із північним сусідом України. 
А що це неодмінно відбудеться, підтверджує початок цього матеріалу: інформаційні потоки настільки все проникаючі, що про точку зору Алєксєя Кобулова дізнаються і в Росії…

Редколегія.
«Шановний головний редакторе! Прошу вибачення за те, що відволікаю від роботи з особистих питань. Я вирішив написати листа в редакцію, щоб, можливо, через вашу газету пояснити, що в Російській Федерації засоби масової інформації про Україну повідомляють брехню!
Мені довелося порівнювати інформацію, яка подається для населення в РФ, із тією, яку і отримую тут, в Україні…
Все відбувається з точністю до навпаки! Я таки зумів навчитися відрізняти правду від брехні. Тепер я вірю, що молодим людям на Майдані не платили, а вони туди вийшли, щоб в Україну прийшла демократія! І що насправді добровольці йшли на Схід воювати з російськими головорізами Кадирова і вояками зі спецназу Головного розвідувального управління Міністерства оборони РФ не за гроші, а за покликом серця, бо воюють за свободу і незалежність України.
Я усвідомлюю, що сили – нерівні.  Українська армія тільки відновлюється з нуля, і це відбувається з приходом до влади Президента Петра Порошенка.
Чесно: я справді відмітив, що Україна є набагато демократичнішою країною, ніж Росія! І я твердо переконаний, що сьогодні Президент Владімір Путін і все керівництво цієї держави – військові злочинці. Такі, як Адольф Гітлер чи Саддам Хусейн.
Історія рано чи пізно все розставить на свої місця. 
Слава Героям України!
Алєксєй КОБУЛОВ,
с. Журавичі Ківерцівського р-ну.
На фото Романа УСТИМЧУКА: вказівник, який із дороги сполученням Журавичі-Макаревичі веде до пункту тимчасового тримання іноземців і осіб без громадянства.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%