"Волинь" виходить до "Фіналу чотирьох" Кубка України

 Впевнена перемога луцьких волейболісток над суперницями з рівненської "Регіни" принесла їм перемогу в Луцькій зоні турніру, а також забезпечила вихід до півфінальної стадії змагань.

Як і очікувалось напередодні, наші дівчата не підвели вболівальників і у третьому поєдинку першого етапу Кубка України. Тим більше, змагалися вони з рівненськими колегами, які у матчах проти Тернополя та Вінниці зуміли виграти лише одну партію. 
Не можна сказати, що підопічні Богуслава Галицького грали на повну - попередні результати далися взнаки і внесли якусь нотку розслабленості у дії дівчат. Тим паче, й сам керманич "Волині" саме сьогодні був найбільш емоційним протягом турніру. Втім, після гри й він не приховував задоволення результатом, хоча відзначив, що роботи у команди ще непочатий край. 
Сама ж гра не давала особливих мотивів хвилюватися за результат. З першої і до останньої партії такі собі ривки впевненості, коли волинянки включали максимальні потужності, забезпечували результат. Як часто можна почути від футбольних оглядачів - грали самі та подекуди давали це робити суперницям. Сьогодні трохи гірше вийшло зіграти у захисті - навіть не надпотужні суперниці частенько пробивали наші "блоки". Зате у вирішальний момент вдало зіграли самі - найчастіше "на виліт" пробивали Людмила Осачук та Анастасія Тищенко. Цих старань луцьких красунь і вистачило для впевненої "вікторії" - 3:0 (25:17, 25:21, 25:13), та для абсолютного першого місця у групі з чотриьох команд. 
Інше питання - як турнір розвиватиметься далі? Адже за офіційною інформацією з нашої групи до "Фіналу чотирьох" Кубка України вийшли одразу три команди - "Волинь", "Галичанка" та "Білозгар-Медуніверситет". А за напівінсайдерською - до них приєднається "Хімік", адже всі три учасники іншої групи першого етапу турніру відмовились від участі у ньому. За регламентом турніру пари суперників та господарі півфіналів визначаються жеребом. Впевнений, що Федерація волейболу знайде якесь вирішення такого питання за спортивним принципом. Аби ця Луцька зона Кубка України не стала в нашій пам'яті товариським турніром, який особливо нічого не вирішував...
А поки - вітаємо дівчат із заслуженою потрійною перемогою над принциповими суперниками! Уже наступного тижня граємо перші домашні поєдинки Суперліги - знову ж таки проти Вінниці. Повторимо?

Дмитро КУЗНЕЦОВ
На фото ВК "Волинь-Університет-ОДЮСШ": радість волейболісток після перемоги над "Регіною". 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (8) - 32%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (4) - 16%
Буду підпільником (5) - 20%
Ми приречені на поразку (2) - 8%
Мене це не стосується (4) - 16%