Приз від Василя Чепелюка

Приз від Василя Чепелюка

Щойно переступили поріг Ратнівського відділення зв’язку, як зустріли головного районного мисливствознавця Миколу Старушика.
– А ми саме про вас говорили, – кажу. – Нещодавно «Волинська газета» розігрувала призи нашим передплатникам і народний артист Василь Чепелюк витяг конверт із вашим прізвищем.
– Це я писав! – упізнав свій лист Микола Сергійович. – А що я виграв?
– Ліхтарик на голову! Думаю, у ваших нічних рейдах він стане вам у пригоді.
Микола Старушик працює у ДП «Ратнівське ЛМГ». Об’їздив усі ліси, знає, де який звір мешкає, організовує їх охорону і підгодівлю. 
– За багатолітню практику доводилося зустрічатися віч-на-віч із лосями, оленями, козулями, дикими кабанами, – мовить. – Кожен звір, як і людина, має свій характер, звички, секрети. Іноді здається, що лісові мешканці уміють розпізнавати у людях своїх друзів і ворогів… Звісно, мені часто доводиться бувати у нічних рейдах, затримувати браконьєрів, проводити профілактичні бесіди з дорослими і підлітками… Робота – не з легких, але цікава…
Микола Старушик неодноразово нагороджувався грамотами і подяками, користується заслуженим авторитетом серед колег та мисливців району.
– Зараз маємо проблему з африканською чумою, – мовить. – Звісно, особливої уваги потребує популяція диких свиней. Ситуація ускладнюється тим, що поряд кордон із Білорусією, де проводиться тотальний відстріл кабанів і вони намагаються порятуватися у нас. Доводиться постійно моніторити цей процес, співпрацювати з поліцією, прикордонною та ветеринарною службами. 
Про Миколу Старушика у лісогосподарстві – тільки добрі відгуки. 
– Він патріот України, лісової галузі, фауни, Ратного, – каже про колегу директор ДП «Ратнівське ЛМГ» Микола Мельник. – А ще – приклад активного творчого ініціативного працівника для колективу. У нього колеги вчаться працювати і жити.
Микола Старушик – прекрасний фахівець своєї справи, справжній професіонал, а ще добра, чуйна, щира людина. Надзвичайно ініціативний і непосидючий. 
– А ще його люблять призи, – мовить Микола Іванович. – Принаймні, цього року на день смт Ратне виграв телевізор.
Ось такий незвичний є у нас передплатник. І цього разу на поштовому відділенні передплатив «Волинську газету» на рік.
– Вона цікава. Читаємо її сім’єю, а іноді й до лісгоспу несу, аби обговорити якусь статтю з колегами.
Сергій ЦЮРИЦЬ.
На фото автора: Микола Старушик із виграшем.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%