Користь часнику

Користь часнику

Шановна редакціє!
В осінньо-зимовий період до нас завжди приходять якісь віруси. Тепер активно мусується питання про нові штами грипу. Хворіти, звичайно, нікому не хочеться, це зараз обходиться дорого – ціни в аптеках зашкалюють.  Але ж є народні методи, якими можна запобігти хворобі. Помічним, зокрема, вважається часник. Хотілося б дізнатися про його лікувальні властивості більше.
З повагою Ігор Теслюк, Локачинський р–н.
Відповісти нашому читачеві ми попросили професора, доктора медичних наук Григорія Стеценка:
– Ваш читач прав. Дійсно, згадки про часник можна знайти в літературі усіх народів, що підтверджується археологічними знахідками. Шість головок часнику знайдено в усипальниці фараона Тутанхамона. Антибактерицидну дію часнику підтвердив відомий учений ХІХ століття Луї Пастер. Під час Другої світової війни війькові медики використовували часник для заживлення ран, його називали «слов’янським пеніциліном».
Часник містить багато корисних мікроелементів, у тому числі германій, який сповільнює розвиток пухлин в організмі, залізо – необхідний елемент для окислення крові. У порівнянні з іншими овочами і фруктами часник має більше цинку, який позитивно позначається на рості і розвитку тканин, а також ферменту чоловічого гормону тестостерону. Вміст кальцію впливає на міцність скелета, сірка пригнічує мікроби кішківника.
У процесах кровотворення, створення імунітету і швидкого дозрівання еротроцитів активну участь бере кобальт. Наявність фосфору сприяє сексуальній енергії. Присутність калію  нормалізує роботу серця, печінки, натрій зміцнює стінки артерій і є джерелом соляної кислоти шлункового соку. У складі часнику є також аскорбінова кислота, група вітамінів.
Цей городній овоч, який садить кожна господиня весною чи осінню, використовують майже при всіх захворюваннях органів і систем як у чистому вигляді, так і з іншими продуктами – молоком, вином, горілкою, лимоном, цукром, медом, цибулею, морквою, лікарськими рослинами тощо.
Народ зберіг чимало згадок про магічну силу часнику як захист від енергетичного вампіра. Багатьом відомі ситуації, коли іноді при спілкуванні із сумірною на вигляд людиною відчуваєш себе спустошеним, починає боліти голова, перед очима пливуть кола. Інколи деякі люди викликають спалах гніву постійними капризами і ви не витримуєте – виникає миттєвий викид енергії – і вампір задоволений. У таких випадках часник допомагає людині утворити навколо себе біоенергетичний захист: необхідно спожити його, розвішувати неподалік  чи носити кілька зубців у кишені. 
Хай вам щастить і будьте здорові! 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%