Що їсти, щоб побороти стрес?

Що їсти, щоб побороти стрес?

Стрес – серйозна проблема, з якою ми стикаємося щодня. І хоча ми не можемо контролювати обставини, які оточують нас, ми можемо спробувати легко заспокоїтися за допомогою правильного харчування.
Найбільш ефективним від стресу є темний шоколад, оскільки він знижує кров’яний тиск і змушує нас почувати себе більш комфортно.
Часник повний антиоксидантів. Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали, які ушкоджують клітини і викликають захворювання. Крім того, часник є одним з найбільш вживаних продуктів у нас, простим і доступним.
Овес містить складні вуглеводи, які спонукають мозок виробляти серотонін, який є гормоном гарного настрою. Згідно з деякими дослідженнями люди, які їдять вівсянку вранці, більше зосереджені протягом дня.
Горіхи кеш’ю є балансованим поєднанням жирів і білків. Хоча вони містять багато калорій, в них міститься необхідний тілу цинк. Низький його рівень часто є причиною депресії і тривоги. Наш організм не може зберігати цинк протягом тривалого часу, тому його необхідно поповнювати через здорову їжу.
Чорниця є одним з найбільш поживних плодів. Вона містить багато антоціана, антиоксиданта, який покращує концентрацію. Крім того, містить величезну кількість вітаміну С, який допомагає боротися зі стресом.
Коли ми говоримо про вітамін С від стресу, також слід згадати цитрусові і свіжий перець.
Фолієва кислота також вважається одним з головних ворогів стресу. Якщо ви хочете зосередитися на продуктах, які багаті фолієвою кислотю, включіть спаржу в своє меню.
Авокадо є фруктами, що багаті на глутатіон, який блокує поглинання деяких жирів. Крім того, авокадо містить лютеїн, бета-каротин і вітамін Е. Авокадо - це плід з високим вмістом фолієвої кислоти.
Велика кількість кальцію в раціоні харчування також допоможе вам боротися зі стресом. Кальцій знімає стрес і знижує кров’яний тиск. Без будь-яких роздумів включайте склянку молока у ваш раціон проти стресу.
Помірна кількість вина може бути ідеальним напоєм проти стресу. Вино впливає на центральну нервову систему, заспокоює і знижує кров’яний тиск. Добова доза вина, однак, не повинна бути більш, ніж 2 бокали, щоб не отримати повністю протилежний ефект.
Банани також вважаються супер продуктом проти стресу. Вони містять калій. Калій є мінерал, який зменшує напругу. Крім того, банани допоможуть впоратися зі стресом. Це відбувається, дякуючи триптофану, амінокислоті, що збільшує виробництво серотоніну.
Шпинат, брокколі і інші листові зелені овочі містять магній, мінерал, що також знижує рівень стресу. Крім того, ця група продуктів містить велику кількість фолієвої кислоти, яка бореться з депресією і поганим настроєм.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%