Тривожний дзвінок

Тривожний дзвінок

У кабінет ректора Луцького національного технічного університету, голови профільної комісії облради Петра Савчука увірвалися невідомі. Їх затримали, та досі невідомо, хто вони і що робили у кабінеті ректора. Тому депутати вирішили публічно заявити про неприпустимий факт порушення законодавства.
Саме тому в прес-центрі облради відбувся брифінг голови фракції УКРОПу Вячеслава Рубльова та його однопартійця-депутата Петра Савчука, недавно обраного ректором ЛНТУ..  
Приводом став прикрий інцидент: у кабінеті ректора побували незвані «гості»! Петро Петрович наголосив, що працівники університету зашкодили зловмисникам, але не виключено, що у приміщення могли щось підкинути… Викликана поліція з розслідуванням не поспішає, бо вечірні візитери, вочевидь, діяли під прикриттям певних служб. 
 «Ми  тут знаходимося санкціоновано!», – процитував слова одного з прибульців Петро Савчук. – На коридорі були спецзасоби. Значить, вони або забирали якусь техніку, або ж хотіли її поставити...».
«Петро Петрович – не тільки ректор, а й депутат облради! Очолюваний ним ЛНТУ відкрив військову кафедру та навчає  воїнів АТО. Натомість  спостерігаємо за бездіяльністю правоохоронців. Є підозра, що люди, які перебували в кабінеті ректора,  причетні до правоохоронних органів!», – наголосив Вячеслав Рубльов.
Тож облрада не стоятиме осторонь кричущого факту порушення чинного законодавства. 
Сергій ЦЮРИЦЬ.
На фото відділу інформаційного забезпечення діяльності ради: Вячеслав Рубльов і Петро Савчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%