Тростянецький «металоломник» зазіхнув на «Поляну казок»

Тростянецький «металоломник»  зазіхнув на «Поляну казок»

Усі волиняни і гості області захоплюються рекреаційними пунктами, що їх будують лісівники. Вони призначені для відпочинку подорожніх. Літньої пори тут також святкують дні народження та корпоративи жителі ближніх міст та сіл, люблять зупинятися далекобійники. Зараз на Волині вже створено більше ста таких пунктів. Один із них цієї весни реставрували і лісівники ДП «Колківське ЛГ».
Наші працівники витратили на його реконструкцію близько 30 тис. грн. Оновили бесідки, скульптурні форми, обладнали пісочниці та гойдалки для дітей, проклали доріжки, пофарбували паркан, облаштували зручні кострища та мангали. Його послугами залюбки користуються жителі смт Колки та сусідніх сіл, також подорожні з інших районів та областей. А далекобійники навіть іноді тут ночують.
За цим рекреаційним пунктом доглядає наш майстер лісу Сергій Гурич. Він і дров заготує, щоб можна було на кострищі юшку зварити чи шашлик підсмажити, і прибере сміття після відвідувачів. Цей відпочинковий комплекс лісівники назвали «Поляною казок», тож і намагається лісівник підтримувати тут порядок і чистоту.
Яким же було його здивування, коли вранці, навідавшись до рекреаційного пункту, побачив, як літній чоловік намагається розвалити муроване кострище!
З’ясувалося, це – житель с. Тростянець Ківерцівського р-ну Сергій М. Здавалося б, поважний чоловік, мав би підтримати лісівників у їх прагненні зробити щось для громади, так навпаки – хоче завдати збитків, позбавити громаду і затишку, і краси.
Майстер лісу змушений був викликати наряд поліції із Ківерців. Правоохоронці з’ясували, що чоловікові приглянулася саме металева частина конструкції, хотів здати її на металобрухт. Хоча насправді металу там дуже мало. Найцінніше у тій конструкції – робота майстра.
Правоохоронці взяли покази. У справі порушено провадження. Тож тростянецький «металоломник» тепер мусить відшкодувати лісогосподарству завдані збитки.
Євген МЕЛЬНИЧУК, 
інженер лісового господарства ДП «Колківське ЛГ».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%