Кримінал

Кримінал

Правопорушення у виправній колонії на Волині
Прокуратурою області було проведено перевірку додержання режимних вимог та кримінально-виконавчого законодавства в Маневицькій та Цуманській виправних колоніях і Луцькому СІЗО управління Державної пенітенціарної служби України в Волинській області, пише видання «Волинь моя» з посиланням на прокуратуру Волинської області. 
У діяльності установ виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства, передусім щодо забезпечення виконання режимних вимог, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення ув’язнених та засуджених.
У Маневицькій ВК № 42 тримається значна кількість засуджених, які є злісними порушниками режиму тримання, але заходи кримінально-правового характеру до них фактично не застосовуються, розпочато лише одне кримінальне провадження про злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.
Адміністрації установ виконання покарань вживають недостатніх заходів задля перекриття каналів надходження до режимної території заборонених предметів. При обході у Луцькому СІЗО та Маневицькій ВК № 42 серед особистих речей засуджених виявлені колючо-ріжучі предмети, пігулки, мотузки, кип’ятильники тощо.
Крім того, під час обходу приміщень колонії встановлено порушення в частині забезпечення режиму відбування призначеного покарання, створення засудженим належних матеріально-побутових умов та медико-санітарного забезпечення.
За наслідками перевірки начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в Волинській області внесено вказівку з вимогою вжити невідкладних заходів задля забезпечення безумовного виконання кримінально-виконавчого законодавства та дотримання конституційних прав ув’язнених та засуджених.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%