«Сузір’я» над дорогою

«Сузір’я»  над дорогою  Вертаючись із дня передплатника, вирішили зайти на філіжанку кави у придорожнє кафе «Сузір’я», що на околиці смт Колки Маневицького р-ну.

Воно привертає увагу подорожніх своєю ошатністю та охайністю зовні. Не менш приємне враження справляє інтер’єр цього закладу і в середині. Відчувається тонкий художній смак того, хто чаклував над оформленням зали для клієнтів. Вдало підібрана гама кольорів створює прегарний настрій, діє на людину заспокійливо, додає доброго настрою. Це відчуття підсилюють ввічливість, уважність та щирі посмішки обслуговуючого персоналу. Ароматні запахи приготовлених страв приємно лоскочуть ніздрі, від чого виникає непереборне бажання щось скуштувати. І ми піддаємося цій спокусі.
Чекаємо буквально якихось кілька хвилин – і ось офіціантка з тацею у руках, на якій три миски з паруючим борщем, величавою ходою, мов балерина, підходить до нашого столу. Вправно знімає посуд зі стравою і ставить на заздалегідь розстелені салфетки. Ще за мить приносить ложки та хліб. Борщ вище усіляких похвал! Відчувається, що готували його з душею професіонали, залюблені у свою роботу та обраний фах. 
Пані Таміла Писаревська – власниця закладу громадського харчування – досить миловидна й чарівна жіночка, на  обличчі якої грає сонцесяйна посмішка, що вказує на добрий настрій господарки та її відвертий характер. До речі, премудрості бізнесу переймають від мами дочки, на яких покладено функції офіціантів. Подорожні, як стверджує наша співрозмовниця, не обминають її кафе увагою. Багатьом воно полюбилося не тільки своєю чистотою та акуратністю, а чималим асортиментом страв, які готують кухарі-умільці. І готують, ще раз це ствердимо, з душевною теплотою. 
Увагу та високу культуру обслуговування зустрічають тут ті, хто хоче відсвяткувати свій день народження, хрестини або весілля. Працівники закладу, у якому є зала для урочистих подій на 250 місць, завжди раді своїм клієнтам. До послуг відвідувачів також жива музика, танцювальний майданчик. Власниця закладу продумала усе до дрібниць і в самому оформленні, зі смаком, що називається підібрала штори. Якщо подорожній з далекої дороги, він може скористатися послугами сауни з басейном, яка опалюється дровами, пограти у теніс чи більярд.
Та, як зізнається Таміла Вікторівна, усе не так просто, як здається на перший погляд. Вести бізнес у наш час і в нашій державі досить важко. Уже надто багато контролюючих інстанцій, які шукають найменшу зачіпку, аби накласти якийсь штраф. Не один рік точаться розмови про те, що потрібно міняти підходи та ставлення до малого та середнього бізнесу, але справа ніяк не зрушить з мертвої точки. «Отже живемо поки що надією», – посміхається співрозмовниця на прощання. 
Володимир ПРИХОДЬКО.
 На фото Сергія Цюриця: Таміла Писаревська – володарка закладу «Сузір’я».   


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%