Кривава Світлодарська дуга

Кривава  Світлодарська дуга

Бійці 54-ї бригади ЗСУ ведуть важкі бої біля м. Дебальцеве на Донеччині і в результаті контратаки зайняли 2 опорних пункти противника та очистили від бойовиків ліс, із якого ворог обстрілював наші позиції з гармат і мінометів.
На жаль, інтенсивні вогневі зіткнення призвели не лише до великих втрат із боку російських найманців. І хоча офіційно говориться про 5 убитих і 6 поранених українських Героїв, з достовірних джерел надійшла інформація про втричі більшу кількість. Серед 15 полеглих військовослужбовців ЗСУ волинян немає, а от у числі понад 50 поранених – як мінімум двоє. Один із них – родом із Рожищенського р-ну. Ворожа куля зупинилася за кілька міліметрів від серця, але, на щастя, в харківському госпіталі якраз відбувалася медична конференція, і провідні хірурги встигли врятувати життя важкопораненого хлопця.
Загострення ситуації на фронті сталося в ніч на 19 грудня, коли противник спробував захопити наші передові позиції на Світлодарській дузі, що на підступах до м. Дебальцеве (яке, згідно з Мінськими угодами, має перебувати під контролем України). Найпотужніший удар із боку ворога припав на позиції 1 батальйону 54-ї ОМБР. 
Наразі наші війська в результаті контрнаступу очистили від російсько-терористичних банд ліс, звідки вівся вогонь артилерії і мінометів, а також зайняли 2 опорних пункти озброєних сепаратистів. 
Роман УСТИМЧУК.
На фото з порталу «Депо»: українська артилерія веде вогонь у відповідь. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%