Подвійна удача

Подвійна удача

Одна з багатьох переможців редакційної лотереї живе «на перетині довх світів»!
Вручення призів – надзвичайно приємна справа, до того ж це дає можливість познайомитися з новими і дуже цікавими людьми. Саме так ми зустрілися з Онисією Ковальською. До речі, Онисія Володимирівна вже вдруге стала призеркою нашого видання!
Нині пенсіонерка, а в минулому – багаторічна вчителька початкових класів, зараз на заслуженому відпочинку. Разом із донькою проживає у прикордонному містечку Устилуг Володимир-Волинського р-ну. Не тільки намагається, але й продовжує залишатися у курсі всіх найголовніших подій. А тому читає місцеві газети та полюбляє суспільно-політичні шоу: такі як «Гроші» та «Шустер LIVE».
Не зважаючи на те, що Онисія Володимирівна проживає буквально на кордоні з Польщею, та побачитися з рідними по той бік Західного Бугу доводиться не часто. Пішохідного переходу (як на Львівщині) немає, а автівки стоять у значних чергах, перетворюючи містечко на суцільну кавалькаду машин.
Перебуваючи на перетині «двох світів», легко проводяться аналогії та порівняння (наприклад, скільки вчителька-пенсіонерка отримує тут і там!), а проте наша героїня не втрачає надії, що і у нас колись усе складеться якнайкраще. 
А головними її побажаннями до редакційного колективу та читачів «Волинської газети» в Новому, 2017 році, є побажання миру і здоров’я. А це – завжди актуально!
Ольга КОНОНЧУК.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Онисія Ковальська з подарунками від газети.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%