Замість Діда Мороза – конвоїри...

Замість Діда Мороза – конвоїри... Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні про протиправні дії начальника та двох старших оперуповноважених сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків одного з міськрайвідділів УМВС України у Волинській області. Вони тривалий час катували безпідставно затриманих громадян, вилучали наркотичні та психотропні речовини, щоб потім підкидати «зілля» безневинним людям і вимагати викуп...


«Правоохоронці упродовж 2014 р. систематично вчиняли фальсифікацію доказів винуватості осіб у скоєнні злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних і психотропних речовин, явно перевищували свої владні повноваження, застосовуючи фізичне насильство й катування до безпідставно затриманих ними осіб, а також незаконно зберігали та збували наркотичні засоби і психотропні речовини, в тому числі й задля їх подальшого вилучення у громадян, – напередодні свят сповістила прокуратура області. – Попри те, що обвинувачені своєї винуватості в суді не визнали, завдяки принциповій позиції прокуратури уникнути покарання їм не вдалось».

Суд, зваживши на усі зібрані докази, визнав їх винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, 3 ст. 365, ч. 3 ст. 371, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 307, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Відтак, начальника сектора по боротьбі з незаконним обігом наркотиків засуджено до покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі. Старшим оперуповноваженим визначено покарання у виді 7 років 1 місяця  позбавлення волі. Усіх трьох екс-правоохоронців позбавлено спеціальних звань та права обіймати посади у правоохоронних органах на строк 3 роки. Окрім того, у них буде конфісковано усе належне їм майно.

Тому замість Діда Мороза вони в перші хвилини Нового, 2017-го, побачили конвоїрів та охоронців. Ну, а про Снігуроньку їм доведеться забути надовго...

Світлана КОМА.

На фото «Укрінформу»: атрибути судової влади.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%