4 години тому Наташа повернулася з пекла…

4 години тому Наташа повернулася з пекла… У кривавій м’ясорубці під час святкування Нового року в стамбульському нічному клубі вижила не лише Наталія Вольнова з Рівного, але й невідома дівчина Наталія з Луцька!


4 години тому, 2 січня 2017 р., в одній із соцмережі одна з – наталія Волтьнова, керівник Громадської організації «Країна майбутнього», написала:

«На Україні»…

Це означає, що молода жінка вже прилетіла з Туреччини.

Відомою чи не в усьому світі вона, втім, стала за дуже сумних обставин. Буквально за кілька годин до кривавого розстрілу в нічному клубі вона записала коротке відео про святкування та розповсюджила його в соцмережах. Зображення стало одним із речових доказів слідства, а також – ілюстрацією до новин про цю жахливу подію.

Потім, ледь вщухли постріли, вона змогла лише сповістити таке:

«Терористи щойно захопили клуб в якому наша компанія святкувала новий рік. Багато вбитих. Я жива!!!! Жива!!!!».

І лише згодом вона розповіла деякі деталі:

«Сумнозвісне святкування, яке в інстаграмі за декілька годин набрало більше ніж 25000 переглядів.... за годину до теракту. Всі щасливі... 39 з них вже немає. Щойно нас відпустили з відділку. Терориста не знайшли... Дякую поліцейському, який витягнув мене з-під столу одну з найперших. Тримав міцно мої руки і захищав своєю спиною. Також дякую дівчині Наталі(як потім виявилося з Луцька), яка зняла свою накидку і віддала мені, бачучи голі плечі (оскільки одяг ми втратили, бігли напівроздягнені по вулиці з півкілометра до відділка під дощем), не знаючи, ні хто я, ні звідки, тим більше я спілкувалась англійською, а вона в мене без акценту», – написала Наталія Вольнова.

На цей момент відповідальність за вбивство 39 безневинних людей у нічному клубі престижного стамбульського району Бешикташ взяли на себе головорізи з терористичної організації «ІДІЛ». Причина – «солдат халіфату» здійснив атаку, бо «християни відзначають своє відступницьке свято».

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: Наталія Вольнова з Рівного, яка вижила під час бійні в Стамбулі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%