У Ковелі засудили ґвалтівника

У Ковелі засудили ґвалтівника

У Ковелі відбулося судове засідання над чоловіком, що чинив дії, спрямовані на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом щодо дитини.

Підсудний був співмешканцем матері потерпілої і раніше вже неодноразово судимий, також і за вчинення злочинів проти життя та здоров’я громадян, – пише «Район.Ковель».

Так, починаючи з квітня 2013-го і до травня 2016 року він чинив дії, спрямовані на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом. Дитина, 2007 року народження, внаслідок малолітства не могла усвідомлювати сутність та значення того, що відбувається. Чолов’яга демонстрував жертві відеофільми порнографічного характеру, оголювався в її присутності, застосовував до неї фізичне насильство, – йдеться в публікації.

У судовому засіданні обвинувачений своєї вини в інкримінованому злочині, передбаченому ч. 3 ст. 153 Кримінального кодексу, не визнав та відмовився давати покази на підставі ст. 63 Конституції України. Вина його доводиться показами малолітньої потерпілої, її старшої сестри, як свідка, та письмовими доказами.

Ковельський міськрайонний суд в складі трьох суддів та за участю двох прокурорів засудив ґвалтівника до позбавлення волі на 12 років. Цивільний позов про стягнення з нього моральної шкоди задоволено частково та становить 150 тисяч гривень.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 11.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (33) - 55%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 23.3%
Мене це не стосується. (3) - 5%