Ліміт для калиток і злодіїв

Ліміт для калиток і злодіїв Постановою №407 від 25 листопада 2016 р. Національний банк України з 4 січня 2017 р. утричі зменшив ліміт розрахунків приватних осіб із іншими клієнтами. Якщо так піде і далі, то мільйони, які «електронні декларанти» поскладували під подушками і закопали в скляних банках у садках, скоро в Україні не потратиш: доведеться скористатися безвізовим режимом і їхати за кордон.

У прес-службі НБУ 3 січня ц. р. нагадали:

«Постановою передбачена гранична сума розрахунків готівкою між фізичною особою і підприємством (підприємцем) протягом одного дня в розмірі 50 тис. грн, а також фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 50 тис. грн».

Згідно постанови, фізичні особи можуть здійснювати розрахунки на суму, що перевищує 50 тис. грн, шляхом перерахування коштів із поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (в тому числі в депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті). Раніше ліміт складав 150 тис. грн.

В Нацбанку наголосили, що гранична сума готівкових розрахунків підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня залишається незмінною і становить 10 тис. грн.

Наш кор.

На фото Володимира ДАНИЛЮКА: Національний банк України, де ввели нові обмеження.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 11.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (33) - 55%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 23.3%
Мене це не стосується. (3) - 5%