Новий голова – голова

Новий голова – голова

У Шацькому районі після скандального звільнення Ігоря Корольчука і дев’ятимісячної відсутності повноцінного голови райдержадміністрації нарешті з’явився новий керівник – недавній сільський голова Грабівської сільради, безпартійний Василь Голядинець.


Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 3 січня ц. р. на оперативній нараді представив нового голову Шацької райдержадміністрації, яким став Василь Голядинець. Його призначено після погодження з Кабміном, проведення спецперевірки та на підставі розпорядження Президента України Петра Порошенка №302 від 29 грудня 2016 р. Випробувальний термін, як і в випадку з недавно призначеною головою Іваничівської райдержадміністрації Лілією Кревською – 1 місяць.

Василь Володимирович ще 13 вересня 2016 р. переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади голови Шацької райдержадміністрації, набравши 12,5 балів за три етапи і зайнявши перше місце серед 9 кандидатів. Друге місце тоді посів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук, який після скандальної відставки з посади попередника Ігоря Корольчука (публічно звинуватив Володимира Гунчика в низці порушень та зловживань) із 16 травня минулого року тимчасово виконував обов’язки керівника виконавчої влади заповідного району. Третє місце комісія присудила депутатові Любомльської міськради Олександрові Шуму.

Характерно, що новий керівник райдержадміністрації – з місцевих. Він народився в с.  Голядин Шацького р-у, а до цього кілька скликань поспіль обирався Грабівським сільським головою.

«Василь Володимирович пройде три дні стажування в обласній державній адміністрації, тобто до 6 січня 2017 року, – цитує Володимира Гунчика відділ інформаційної політики облдержадміністрації. – А наступного тижня, так само як в Іваничах, відбудеться офіційне представлення колективу районної адміністрації. Прошу заступників, керівників профільних управлінь, департаментів та відділів надати максимальну допомогу новопризначеному голові районної державної адміністрації задля нормального входження в його посадові обов’язки».

Світлана КОМА.

На фото порталу «Кордон»: Василь Голядинець у рідному селі.

.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 11.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (33) - 55%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 23.3%
Мене це не стосується. (3) - 5%