Амбіційні плани губернатора

Амбіційні плани губернатора

Володимир Гунчик у 2017 році планує запустити цивільний аеропорт у Луцьку та взятися за розвиток курортної зони Шацьких озер.

Про це він повідомив під час інтерв’ю Четвертій владі.

Серед планів голови ОДА на 2017 рік – робота над експлуатацією військового аеродрому поблизу Луцька як цивільного летовища.

«Дуже важливо у 2017 році запустити проект експлуатації військового аеродрому в цивільних цілях. Є попереднє погодження з Міністерством оборони. Два роки ми не могли погодити розміщення цивільного терміналу на військовому аеродромі. Сьогодні таке погодження є, напрацьовується проект і для розвитку Волині величезним успіхом було б, якби ми мали можливість приймати цивільні літаки на звичайних засадах, а не через дозвіл військового командування», – розповідає Гунчик.

«Також дуже хочу, щоб ми реалізували проект розміщення на військовому аеродромі постійно діючої військової частини. Це, по-перше, дасть можливість освоїти інфраструктуру, дасть відповідні надходження в міський бюджет», – додав губернатор.

А також зважаючи на те, що у 2017 році на Волині планують завершити роботу із українсько-польським переходом Адамчуки-Збереже, що дасть поштовх для розвитку курортної зони Шацьких озер.

«Цей перехід дасть можливість залучити багато інвестицій з-за кордону, бо це – найближчий шлях до Польщі. У поляків немає такої інфраструктури в Люблінському воєводстві, як у нас на Світязі. Підуть люди відпочивати, приїдуть іноземці, буде розвиватися інфраструктура», – зауважив голова Волинської ОДА.

«Я вважаю, що настав час, і в 2017 році треба робити конкретні кроки: впорядкувати район Шацьких озер, провести інвентаризацію і зрозуміти, хто і на яких умовах там знаходиться, як вони експлуатують території і як впливають на екологію мікрорайону. Потрібно завершити каналізування», – зазначив губернатор.

Зі слів Володимира Гунчика, ні у попередньої, ні у нинішньої влади не доходили руки до вирішення цієї проблеми.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 11.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (33) - 55%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 23.3%
Мене це не стосується. (3) - 5%