Випрямлена дуга

Випрямлена  дуга  Під Світлодарськом на Донбасі українська армія продовжує стримувати контратаки бойовиків, які зазнають колосальних втрат у живій силі і техніці. А в тилу нашого війська напоготові значні сили танкових і артилерійських підрозділів…

Ворог, намагаючись відтіснити нашу армію подалі від Дебальцевого, не припиняє атак навіть під час «режиму тиші». Наступи відбуваються фактично цілодобово, що призводить не лише до окремих втрат із боку українських військовослужбовців, але й до масової погибелі російсько-терористичних найманців.
Місія ОБСЄ фіксує на непідконтрольних Україні контрольно-пропускних пунктах «Донецьк» і «Гуково» машини з однозначним написом «вантаж 200»: так зазвичай ідентифікують транспортні засоби, які везуть убитих.  Автомобілі їдуть у Росію фактично щодня, й це засвідчує, що супротивник зазнає величезних втрат.
Варто нагадати, що події на Світлодарській дузі ще з весни цього року переросли у фазу гарячого протистояння. У лютому наші захисники перейшли на цій ділянці фронту у «повзучий наступ», що до кінця літа дозволило встановити свій контроль над великим шматком так званої «сірої зони» – зокрема, над стратегічними висотами поблизу селища Луганське, що дозволило майже впритул підійти до Вуглегірська і Дебальцевого, які за мирними угодами «Мінськ-1»повинні були б контролюватися Україною. Наприкінці минулого року підрозділи 54 ОМБР і батальйону «Київська Русь» із боєм взяли позицію «Мара», після чого захопили висоти «Хрест», «Зірку», «П’ятий пост» і «Четвертий пост». 
А буквально цими днями батальйон «Донбас-Україна» взяв під контроль смт Новолуганське, яке тривалий час було в нічийній зоні і використовувалося бандитами як територія, з якої обстрілювали українське військо.
Серед Героїв Світлодарської дуги є чимало волинян, які воюють із ворогом у складі різних підрозділів, а також служать у резервних частинах.
Роман УСТИМЧУК.
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: український танковий екіпаж на марші.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%